Prague Panthers > Home > Backups nezáváhali ani v druhém zápase ČLAF

Backups nezáváhali ani v druhém zápase ČLAF

5.5.2012

PAN-LIO (foto by Miki Gerlašinský)
PAN-LIO (foto by Miki Gerlašinský)
Soubor:
PAN-ALL.htm
Popis:
Statistiky zápasu
Formát:
htm
Velikost:
226kB

Ani v druhém zápase ČLAF panteři nezaváhali, když porazili Brno Aligators 61:7. Tým panterů byl opět složen z nováčků, bývalých juniorů a náhradníků, kteří však přehrávali Brno po celou dobu zápasu.

Tři touchdowny opět zařídil quaterback Standa Tománek, kterému skvělě sekundoval druhý quaterback-runinback Jan Sýkora. V obraně dominoval především skvěle hrající Jirka Hrdlička a Karel Cvrka. Hvězdou obrany se také mohl stát Libor Boucký, který po zachyceném interceptionu dokonce skóroval, ale kvůli faulu obrany se touchdown nakonec nepočítal. Aligátorům se podařilo skórovat pouze jednou v úplném závěru hry, po chybě v backfieldu panterů, a tak ani oni nakonec neodjeli domů s prázdnou. Dnes nehrající jedničky panterského týmu odpočívali před bitvou, která je čeká v neděli proti Innsbruku.

“Pro mně byl tenhle zápas určitě důležitý, protože čeká liga jsou v podstatě jediné zápasy, kdy si můžu naplno zahrát a taky i naši backups. Tady mají možnost si zahrát všichni náhradníci, je to pro ně důležité pro rozvoj. Podle skóre se určitě dařilo, akorát byl zbytečný ten touchdown proti naší obraně v úplném závěru, ale celý tým myslím šlapal naplno,“ hodnotí Standa Tománek sobotní výhru.

Další zápas v rámci ČLAF je čeká 20.května proti největšímu rivalovi Prague Black Hawks, úřadujícímu mistru ČR 2011, opět na Atletickém stadioně Slávie.

Díky skvělé práci Vlasty Tománka přinášíme ještě horké neoficiální statistiky (zápasu ke stažení jako příloha).

 

 

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz