Prague Panthers > Home > Bitva o Prahu

Bitva o Prahu

23.6.2011

Prague Panthers čeká tuto neděli poslední zápas základní části ČLAF, kdy nastoupí proti zatím vedoucímu týmu  Black Hawks. Jestřábi již dokázali v letošní sezóně pantery jednou porazit, čímž jim sebrali téměř pětiletou neporazitelnost v české lize. Diváci se tak mohou těšit na přímý souboj o vítězství v základní části ČLAF i lehčí pozici pro play-off.

Prague Panthers v této sezóně opět nastupovali ve třech ligách, evropské (EFL), rakouské (AFL) i české (ČLAF).  Bohužel se jim nepodařilo postoupit do play-off ani v EFL ani v AFL a tak se soustředí již jen na obhajobu titulu v české lize. Tu jim trochu zkomplikovala prohra v pátém kole základní části české ligy amerického fotbalu, ve kterém podlehli svým městským rivalům 28:30. „Nás ta prohra velmi překvapila, věděli jsme že Black Hawks budou mnohem silnější než loni, ale určitě jsme nepočítali s tím, že prohrajeme. Výsledek toho zápasu byl velmi těsný a v tom zápase jsme je mohli porazit, ale nepovedlo se. Každopádně jsme si uvědomili jak moc špatně jsme hráli a kolik velkých chyb jsme napáchali a všichni víme že to byl náš nejhorší zápas letošní sezóny,“ komentuje kapitán panterské obrany  Dan Krejbich předchozí vzájemný zápas.

Pokud v nedělním duelu zvítězí Prague Panthers o více než dva body, stanou se vítězi základní části ligy a jejich soupeřem v play-off budou pravděpodobně Ostrava Steelers. V opačném případě nastoupí proti velmi tvrdému týmu Bratislava Monarchs. „Měli jsme dost času se na tento nedělní zápas dobře připravit a já věřím, že pokud budeme hrát tak jak teď trénujeme, tak musíme vyhrát. Myslím, že tento zápas bude velmi vyhecovaný a diváci se mají na co těšit. Za pantery mohu říct že budeme připraveni psychicky i fyzicky, abychom předvedli mnohem lepší fotbal než minule a zápas i základní část dovedli do vítězného konce“, zakončuje Dan Krejbich.

Prague Panthers nastoupí proti Black Hawks v neděli 26.června od 13.30 hodin na domácím hřišti na Atletickém stadionu Slavie, Atletická ulice, Praha 10.

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz