Prague Panthers > Home > Boj o playoff i EFL

Boj o playoff i EFL

28.4.2012

PAN-DRA (foto by Miki Gerlašinský)
PAN-DRA (foto by Miki Gerlašinský)

Tuto neděli nastoupí Prague Panthers od 14.00hodin ve Vídni proti Danube Dragons. Bude se jednat o přímý souboj o playoff AFL i o postup do dalších bojů v EFL (Evropská fotbalová liga - nejvyšší klubová soutěž v Evropě). 

Panteři se s Dragons již v této sezóně jednou utkali v Praze, když po skvělé první půlce naprosto fatálně selhali ve třetí čtvrtině, aby nakonec prohráli 33:37 (celý článek zde: http://www.praguepanthers.cz/prague-panthers-v-dramatickem-zapase-podlehli-danuge-dragons-33-37 ).

"Tenhle zápas je pro nás klíčový. Jde o bytí a nebytí v rakouské lize, protože se konečně chceme dostat mezi čtyři nejlepší rakouské týmy. Myslím že po minulém zápasu proti Giants jsme ukázali že jsme schopni v AFL konkurovat. V neděli se ukáže naše síla, především jak jsme psychycky silní, protože  herně na ně máme, ale ukáže se zda zvládneme psychycky hrát celý zápas v maximálním nasazení. Pokud to dokážeme, vyhrajeme. No a třešničkou na dortu by bylo, že bychom rovnou postoupili i do dalších bojů EFL." burcuje tým kapitán obrany Daniel Krejbich.

 

 

 

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz