Prague Panthers > Team > Junior Team > Panthers Juniors Gamedays > 2009 > Budwies Hellboys - Prague Panthers jun. 14:34

Budwies Hellboys - Prague Panthers jun. 14:34

Termín
13.6.2009  14:00
Soutěž
Příprava
Místo
Sokolský ostrov, České Budějovice

Na závěr svojí letošní předsezóní přípravy sehráli v sobotu 13.6. naši junioři přátelské utkání s týmem Budějovických Hellboys a rozhodně nám neudělali ostudu.  Ačkoliv v letošní premiérové sezóně seniorské ligy skončili Hellboys na posledním 8. místě, rohodně se nejedná o partu nějakých nazdárků a bylo znát že za 7 odehraných zápasů seniorské ligy už nějaké ty zkušenosti nabrali.

 
Letošní předprázdninová příprava naší juniorky byla zaměřené zejména na akce offense a tak byli trenéři hodně zvědaví jak náš nový útok bude fungovat na hřišti v reálném zápase. A fungoval až překvapivě dobře. Naši runingbeci dokázali posouvat spolehlivě míč přes celé hřiště a i nějaký ten kompletní pasík jsme předvedli.
Solidní výkon předvedli jak ostřílení „mazáci“ z předchozích sezón, tak letošní nováčci, kteří si jasně řekli o misto v základní sestavě. Útok spolehlivě dirigoval QB Standa Tománek, který sám doběhl pro 4 body (2x converze za 2 body) a předvedl i krásnou akci „já na bráchu – brácha na mě“, kdy krásným 30 yardový passem našel v edzóně své dvojče WR Kubu Tománka. Další TD přidali zkušený RB Petr „Pusinka“ Křesťan , nováček na pozici FB Jirka Brynda, nováček na pozici RB Patrik Šefl. V obraně se blýskl 70 yardovým fouble recovery Petr „Judy“ Vykysalý.
 
Je pravda, že zejména na začátku utkání nám dělala trochu problém obrana, které jsme se zatím moc nevěnovali, ale absenci taktiky a zkušeností nahradili kluci svojí bojovností a tvrdostí, takže ¾ zápasu dokázali udržet čisté konto. Zvláštní pochvalu zaslouží Lukáš „Bouda“ Boucký, který na pozici DE zaznamenal hned 3 sacky soupeřova QB. V druhém poločase se na hřiště dostali i všichni náhradníci a vzhledem k tomu, že  Hellboys bojovali až do konce zápasu, tak v poslední čtvrtině 2 TD korigovali výsledek zápasu na konečných 34 : 14.
 
Je pozitivní zjištění, že se naši mlaďoši nezalekli starších (a někdy i výrazně větších) hráčů soupeře a v době kdy ostatní juniorky teprve začínají térnovat nebo dokonce dělají teprve nábory, tak jsme schopni odehrát již kompletní zápas a ještě s takovým výsledkem.
 
Takže velká gratulace k předvedenému výsledku, ale rozhodně neusněte na vavřínech. Důležité budou hlavně výsledky po prázdninách, takže koukejte makat a uvidíme se v srpnu na soustředění.

Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
Loading...

2009

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz