Prague Panthers > Home > ČESKO vs. SLOVENSKO

ČESKO vs. SLOVENSKO

27.7.2010

Nejsilnější, nejrychlejší a nejobratnější muži ČESKA a SLOVENSKA poprvé v historii proti sobě v opravdové aréně! V neděli 8. srpna od 19.00 se v SYNOT TIP ARÉNĚ v Praze střetnou národní týmy amerického fotbalu odvěkých bratrů a zároveň věčných rivalů. Nevídaný souboj novodobých gladiátorů bude strhující podívanou, kterou můžeš zažít i TY!

V zápase s mnoha primáty (historicky první akce českého národního týmu na území ČR, premiérové vzájemné střetnutí a vůbec první představení slovenského výběru na mezinárodní scéně) proti sobě nastoupí národní týmy amerického fotbalu Česka a Slovenska.

 

V rámci doprovodného programu se můžeš těšit na slavnostní nástup obou týmů, zpívané státní hymny, na vystoupení pikantních CHILLI CHEERLEADERS, slosování vstupenek o mobilní telefon Nokia 5530 XpressMusic a další skvělé ceny od štědrých partnerů akce. Na závěr dojde i na velkolepý ohňostroj, během kterého se bude blýskat nejen nad Prahou, ale i nad Tatrou! Moderátorem večera bude Ondra Vodný z Evropy 2, odborného komentáře se ujme dvojice Bubník & Hovorka.

 

Základní vstupné je 150,- Kč. Po předložení letáku sleva 50,- Kč (v distribuci ve vybraných restauracích McDonald's, prodejnách QUIKSILVER a SK8 SHOP ANDĚL, partnerských fitness centrech Fitplus). Držitelé karet ISIC, ITIC, ALIVE a STAFF mohou využít akce 1+1 zdarma (k zakoupené vstupence jedna zdarma). Mládež do 15 let vstup za symbolických 15,- Kč. K prvním 500 prodaným vstupenkám DÁREK. Předprodej vstupenek je možný na pokladnách SYNOT TIP ARÉNY.

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz