Prague Panthers > Team > Senior Team > Gamedays > 2010 > Collect Point Prague Panthers - Prague Black Hawks 74:0

Collect Point Prague Panthers - Prague Black Hawks 74:0

Termín
27.6.2010  18:00
Soutěž
ČLAF XVII.
Místo
Synottip aréna

Přijď se na konci června bavit do SYNOT TIP ARÉNY!

A5_bowl_kupon.jpg

S nadcházejícími prázdninami je za dveřmi XVII. CZECH BOWL – finále České ligy amerického fotbalu! Přijď v neděli 27. června v 18.00 do SYNOT TIP ARÉNY v Praze a zažiješ jednu z nejatraktivnějších sportovních bitev blížícího se léta!

 

Kromě vlastního finále o mistra České republiky v americkém fotbale se při troše štěstí můžeš zúčastnit dovednostních soutěží o zajímavé ceny, o poločase v bubenické show vystoupí TAM TAM ORCHESTRA a  proběhne losování ze všech diváků o GPS navigaci, digitální fotoaparát a externí harddisk. Každý návštěvník dostane chipsy LAYS. Moderátorem večera bude Ondra Vodný z Evropy 2.

 

Pokud se chceš této akce zúčastnit zdarma a užít si komfort VIP klubového patra s rautem včetně možnosti VIP parkování, zahraj si s námi o 2 VIP karty a 20 běžných vstupenek! Držitelé karet ISIC, ITIC, ALIVE a STAFF mohou využít akce 1+1 zdarma (k zakoupené vstupence jedna zdarma). Základní vstupné je 150,- Kč. Po předložení letáku sleva 50,- Kč (v distribuci ve vybraných restauracích McDonald’s, prodejnách QUIKSILVER a SK8 SHOP ANDĚL, partnerských fitness centrech Fitplus a v řadách škol). Předprodej vstupenek je možný na pokladnách SYNOT TIP ARÉNY nebo online na www.synottiparena.cz.

 

Soutěžní otázka zní:

 

Kolik utkání amerického fotbalu se již v nové aréně od jejího otevření v roce 2008 uskutečnilo? Nápovědu nalezneš na www.synottiparena.cz.

 

A)    1

B)    2

C)    3

D)    4

 

Správnou odpověď pošli na caaf(zavináč)caaf.cz do 21. června 2010 - 10:00, jako předmět uveď „SOUTĚŽ“ a dále celé své jméno a mail pro možnost kontaktování. Ze správných odpovědí bude vylosováno celkem 11 výherců, kdy 10 z nich obdrží vždy po dvou běžných vstupenkách a jeden obdrží 2 VIP vstupenky.

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz