Prague Panthers > Home > Collect Point Prague Panthers deklasovali Invaders

Collect Point Prague Panthers deklasovali Invaders

8.5.2010

Collect Point Prague Panthers deklasovali Invaders

Panteři se v AFL (Rakouské ligy amerického fotbalu) již rozkoukali a v dnešním zápase smetli rakouský tým St. Poelten Invaders 84:26. Jednoznačný zápas rozhodl především bezchybný útok, který skóroval skoro z každého drivu a také výtečná defense, která až na několik chybiček nedovolila soupeři téměř nic. Invaders se tak nepodařilo oplatit porážku z roku 1996, kdy je panteři porazili 44:22.

 

„Myslím, že rozhodla hlavně ofense, která hrála fantasticky a hned od začátku utkání nasadila tempo, kterému Invaders prostě nestačili. Navíc jsme se dramaticky zlepšili v defense. Podařilo se nám udržet jejich útok i výborného runninbacka Germena Race,“ komentuje průběh zápasu panterský zadák Jiří Hamal.

Collect Point Prague Panthers tak dali do Rakouska jasný signál, že to s play-off myslí vážně a o své místo se budou rvát jako šelmy. „Myslím, že jsme si tímto zápasem jasně řekli o play-off a ukázali jsme, že se s námi musí počítat. Navíc se do hry skvěle vrátily naše opory, jako například Jirka Záveský či Miloš Hildebrand, který měl dokonce nejvíce skládek, z čehož mám velkou radost,“ popisuje náladu v týmu Jiří Hamal a hned pokračuje,“Takže pevně věřím, že si udržíme tuto vítěznou sérii a probojujeme, co nejdále to půjde.“

Další náročný dvojzápas čeká pantery za čtrnáct dní, kdy nejdříve v sobotu 22.května od 16.00 hodin nastoupí v Brně proti místním Aligators (zápas v rámci ČLAF) a o den později v neděli 23. května od 15.00 hodin ve Vídni proti Vienna Vikings (zápas v rámci AFL).

 

Fotogalerie

Fotogalerie 2

Statistika z utkání

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz