Prague Panthers > Home > Collect Point Prague Panthers rozdrtili Lions

Collect Point Prague Panthers rozdrtili Lions

1.5.2010

Collect Point Prague Panthers rozdrtili Lions

Očekávané se stalo skutkem a tým amerického fotbalu Collect Point Prague Panthers zcela jednoznačně převálcoval svého pražského rivala Prague Lions. Postupně narůstající skóre se nakonec zastavilo na 97:0. Do zápasu se zapojil prakticky celý tým a i dvojky panterů ukázali, že hrají kvalitní football.


Panteři nechtěli v dnešním utkání nic podcenit a až do skóre 28:0 hráli starteři. Poté se začali v týmu točit postupně všichni hráči a konec zápasu tým dohrával už jen s dvojkami a juniory. Bez ohledu na to dokázali panteři v každé čtvrtině nasázet obraně lvů více než dvacet bodů, i to přesto, že v druhé polovině se čas již nezastavoval.

„Hra šla dobře, byla to dobrá zkušenost pro hráče kteří normálně moc nehrají a myslím, že dnes si zahráli hodně. A oni dokázali skórovat spousty bodů a bojovali tak, že ani žádné nedostali. Takže jsem velmi potěšen, že dvojky takto hráli,“: hodnotí hru hlavní trenér panterů John Shrholec.

Lions se oproti předchozím zápasům opět zlepšili, ale na úřadujícího mistra ČR a vítěze EFAF Cupu prostě nestačili fyzicky ani technicky. Přesto předvedli velmi sympatický výkon a bojovali až do konce. A tak i přes vzájemnou rivalitu se dočkali uznání mnoha panterských hráčů. “Lions měli před sezónou velké problémy a mají nový tým složený z velké části z juniorů a nováčků, což pro ně znamená velké obtíže, ale je sympatické že bojují a nevzdávají to“, hodnotí panterský zadák Martin Šindler.

Myšlenky panterů se ale již upínají k dalšímu zápasu, který odehrají v rámci AFL (Rakuské ligy americkéh fotbalu). „Příští týden nás čekají Invaders a to je mnohem, mnohem lepší tým a vůbec to nebude jednoduché. Již týden tvrdě pracujeme na tom, abychom zápas s nimi vyhráli. Pokud chceme postoupit do playoff v AFL musíme vyhrát minimálně tři utkání, ale abychom si byli jisti musíme vyhrát čtyři, takže každý zápas v AFL je nyní pro nás extrémě důležitý,“: komentuje hlavní trenér panterů.

Další zápas tedy čeká tým Collect Point Prague Panthers příští sobotu 8.května od 16:00 hodin proti rakouským St.Pollten Invaders. Zápase se odehraje na panterském domácím hřišti na atletickém stadionu Slavie v rámci AFL (Rakouské ligy amerického fotbalu). Pokud chtějí panteři pomýšlet na playoff měli by Invaders porazit.

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz