Prague Panthers > Home > Collect Point Prague Panthers v sobotu čeká zajímavý zápas

Collect Point Prague Panthers v sobotu čeká zajímavý zápas

30.4.2010

Tým amerického fotbalu Collect Point Prague Panthers tuto sobotu 1. května 2010 od 14:00 hodin nastoupí na atletickém stadionu Slavie, proti svému odvěkému soupeři Prague Lions. I přes oslabený kádr lvů a předpoklad jasného vítězství panterů se mají fanoušci na co těšit. Panteři chtějí minimálně na začátku zápasu nastoupit v základní sestavě a utkání tak určitě slibuje zajímavé herní situace.


Panteři nastoupí proti svému tradičnímu rivalovi v rámci ČLAF (České ligy amerického fotbalu), týmu Prague Lions. Tradiční derby, ale bude tento rok mít asi jiný průběh než v předchozích letech. Odchodem drtivé většiny seniorského týmu se pro tuto sezónu ze lvů stali spíše lvíčata, která se ovšem velmi sympaticky perou o svoje místo v české lize. Panthers tak čeká zajímavý zápas, který by měl dát příležitost předvést se hráčům ze střídačky.


„Lions jsou v letošní sezóně velmi oslabení, v prvním zápase nečekaně vysoko prohráli s Příbram Bobcats, takže se dá očekávat, že to bude snadné vítězství. Ale právě na takovéto zápasy si musíme dávat pozor a zápas nepodcenit. Proto určitě na začátek zápasu nastoupí starteři, no a v průběhu zápasu by to měla být šance se ukázat a zahrát si pro všechny hráče našeho kádru, „ komentuje sobotní zápas zkušený panterský obránce Jan Šesták. Panteři nemíní vypustit žádný zápas sezóny, což potvrzují i jeho další slova: „Našim cílem je jednoznačně vyhrát a bez problémů ovládat hru.

Zápas začíná v sobotu 1.května od 14:00 na atletickém stadionu Slavie.

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz