Prague Panthers > Home > Collect Point Prague Panthers vs. Příbram Bobcats

Collect Point Prague Panthers vs. Příbram Bobcats

5.6.2010

Collect Point Prague Panthers vs. Příbram Bobcats

Tým Collect Point Prague Panthers čeká v neděli poslední zápas základní části ČLAF (České ligy amerického fotbalu) který odehrají proti Přibram Bobcats. Zápas začíná v neděli 6. června od 14.00 hodin na Atletickém stadionu Slavie v Praze.

 

Panteři mají již před tímto zápasem zaručený postup z prvního místa a tím i pro další zápas výhodu domácího hřiště. 

„V tomto zápase chceme dát velký prostor mladým hráčům a tím je postupně začleňovat do týmu. Chceme tento zápas pojmout i jako přípravu proti Black Lions (v rámci AFL). Předpokládám klasický scénář, kdy začnou týmové jedničky a postupně budeme „točit“ sestavu tak, aby na konci hrálo co nejvíce mladých kluků včetně juniorů“, komentuje nadcházející zápas trenér panterů Peter Matlovič.

Příbram Bobcats i přes užší kádr předvádějí v této sezóně velmi sympatický fotbal. Vítězstvím proti Panterům by si zajistili účast v play-off bez ohledu na zápasy svých soupeřů. Od panterů ale nelze očekávat, že by v tomto utkání polevili, navíc na domácím hřišti před svými fanoušky. „Panters jdou do každého zápasu naplno bez ohledu na to kdo je na hřišti. V nasazení nerozlišujeme mezi českou, rakouskou nebo evropskou ligou. Bobcats určitě nemohou počítat s tím, že bychom tento zápas vypustili, naopak potřebujeme ještě zrychlit ,abychom byli za týden připraveni na Black Lions,“ komentuje připravenost týmu mladý panter Jiří Hamal.

Výjimečný tento zápas bude určitě pro panterského zadáka Martina Šindlera, který v minulých sezónách oblékal dres bobíků. Ačkoli jim i nadále fandí, bude chtít v tomto utkání své bývalé spoluhráče potrápit. Nechme se překvapit, zda kromě své tradiční role v obraně ho nechají trenéři zavzpomínat i na jeho předchozí kariéru recievera.

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz