Prague Panthers > Home > Collect Point Prague Panthers vyhráli i svůj druhý víkendový zápas

Collect Point Prague Panthers vyhráli i svůj druhý víkendový zápas

25.4.2010

Collect Point Prague  Panthers vyhráli i svůj druhý víkendový zápas

Panteři dokázali vyhrát i v druhém zápase během tohoto víkendu, když v rámci ČLAF (České ligy amerického fotballu) porazili Bratislavu Monarchs 46:13. O jejich vítězství rozhodla větší zkušenost a především lepší hra ve všech směrech.


Po sobotním vítězství v Salcburku nad místními Bulls čekala pantery cesta do Bratislavy. Lehce po půlnoci dorazili do hotelu v centru Bratislavy, kde přespali do druhého dne. Poté se přesunuli na bratislavský stadion Nobelova s jedním z nejtvrdších povrchů v rámci ČLAF. Místní Bratislava Monarchs hráli velmi sympaticky a bez respektu ke svému soupeři a po celé utkání s velkým nasazením. Panteři po vlažnějším začátku začali postupně navyšovat skóre, především díky skvělým běhům Martina Dlouhého alias Klona. Skóre navyšovali i další hráči ať už vzduchem díky Danovi Benešovi, či dlouhými běhy malého velkého muže Standy Jantoše. Panterům se dařilo skórovat i díky special týmům, například při punt returnu Honzy Dundáčka. Do hry pražanů se postupně zapojili všichni hráči z kádru a konečné skóre se zastavilo na 46:13.

„Pracujeme spolu s mým synem na týmu více než měsíc a přináší to ovoce. Sice jsme tento víkend hráli se slabšími týmy než na začátku sezóny, ale cítím posun a myslím, že nyní již můžeme porazit kohokoli. Z týmu také vyzařuje  důvěra v to co dělá. Hrozně bych si přál abychom mohli znovu hrát s Berlínem a Gratzem“ komentuje hlavní  trenér panterů John Shrholec.

„Příští týden hrajeme zápas v české lize, takže na to se nyní musíme soustředit. V dnešní první půlce jsme opět udělali spousty chyb a to musíme odstranit. Ve druhé půlce jsme již konečně hráli dobře. Sice během zápasu bylo zraněno několik hráčů, ale to se během tak náročného víkendu ve kterém jsme odehráli dva zápasy. Naštěstí to není nic vážného a všichni budou během týdne fit,“ zakončuje hlavní trenér panterů.

Collect Point Prague Panthers odehrají svůj další zápas v sobotu 1. května 2010  proti Prague Lions od 14:00 hodin na svém domácím stadionu na Slavii. Zápas se odehraje v rámci ČLAF.

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz