Prague Panthers > Home > Collect Point Prague Panthers vyhráli svůj první zápas v AFL

Collect Point Prague Panthers vyhráli svůj první zápas v AFL

24.4.2010

Collect Point Prague  Panthers vyhráli svůj první zápas v AFL

Tým amerického fotbalu Collect Point Prague Panthers porazil ve třetím kole AFL (Rakouská liga amerického fotbalu) rakouský tým Salzburg Bulls. Panteři konečně zlepšili svoji defense a v kombinaci s neomylnou offense deklasovali rakouský tým 66:22.


V Salcburku se podařilo panterům vyhrát svůj první zápas rakouské ligy amerického fotbalu (AFL). Hned v první čtvrtině panteři ukázali kdo bude diktovat tempo, když jí vyhráli 21:10. Dobrou zprávou pro všechny panterské fanoušky je fakt, že opět úřadovala jejich vyhlášená obrana, která dovolila soupeři skórovat pouze v prvních dvou čtvrtinách. Vítězstvím ve třetím kole AFL si tak panteři udržují šanci postoupit ze základní části do play-off.  

„Rozhodlo že jsme měli dva týdny dobrých tréninků a přijeli jsme do Rakouska hladoví po vítězství. Ta pauza nám evidentně pomohla a ve hře jsme dokázali předvádět přesně to co jsme si připravili. Dnes jsme prostě byli lepším týmem, dokázali jsme v útoku vždy bodovat a v obraně zastavovat soupeře. Byl to sice nejslabší z rakouských týmů se kterými jsme zatím hráli, ale rozhodlo především to, že naše hra byla rychlejší, takže nám soupeř nestačil“ komentuje zápas trenér obrany John Shrholec junior.

„Byly jsme dobří již v předchozích zápasech, ale bohužel jsme neměli dost času se správně připravit, ale konečně se to otáčí. Bohužel jsme začali s týmem pozdě, ale nyní jsem tam kde chceme být, tréninky jsou dobré a dokážeme to převést na hřiště do hry. Věřím, že zítra v Bratislavě vyhrajeme, naše nasazení je mnohem větší než na začátku sezóny a těšíme se na každý další zápas. Nemůžu říct, že každého do konce sezóny porazíme, ale určitě budeme připraveni aby se to tak stalo,“ zakončil trenér obrany.

Fotogalerie

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz