Prague Panthers > Home > Collect Point Prague Panthers čeká další víkendový dvojzápas

Collect Point Prague Panthers čeká další víkendový dvojzápas

21.4.2010

COLLECT POINT PRAGUE PANTHERS čeká opět náročný víkend. Nejprve se v  sobotu 24. dubna 2010 utká v rámci AFL (Rakouské ligy amerického fotbalu) se Salzburg Bulls. V neděli 25. Dubna 2010 pak pantery čeká jeden z nejtvrdších soupeřů v rámci ČAAF (České ligy amerického fotbalu), slovenští Bratislava Monarchs. Obě střetnutí odehrají panteři na hřištích soupeře, v sobotu nastoupí od 15.00 hodin na stadionu Itzling v Salzburgu a v neděli od 14:00 hodin na stadionu Nobelova v Bratislavě.

 

Pokud chtějí pražané pomýšlet na play-off v rámci AFL, musí získat body a v sobotním utkání uspět. Pomoci by jim mohl vynucený odpočinek, kdy minulý víkend kvůli přerušené letecké dopravě neodehráli pražané utkání proti Mean Machines Stockholm (v rámci EFL). Navíc Salzburg Bulls by mohl být o něco lehčím soupeřem než předcházející dva týmy (Giant Gratz a Insbruck Raiders) se kterými se panteři utkali. V tabulce mají Salzburg Bulls zatím dvě porážky, stejně jako Collect Point Prague Panthers.

„Tým se kterým v sobotu hrajeme je velmi dobrý. Myslím, že Bulls budou především využívat runovou offence, „ hodnotí soupeře hlavní trenér John Shrholec. A hned dodává: „musíme začít v AFL vyhrávat zápasy, prohráli jsme dva zápasy v lize a ačkoli Bulls jsou přeci jen slabší než předchozí dva týmy, pokud nebudeme hrát naše maximum, porazí nás.“

Po sobotním zápase se panteři přesunují rovnou na další zápas. Noc přečká tým na Moravě, kde bude spát a v neděli vyrazí směr Bratislava, kde panteři odehrají druhý zápas v rámci ČAAF. „Studovali jsme zápas Monarch proti Black Howks ve kterém je porazili 15:6. Bratislava se velmi zlepšila od doby co jsem je viděl naposled. Musíme hrát dobrý fotbal a nečekat že je porazíme 45:0 jako Plzeň. Proto také do Bratislavy vezeme celý tým rovnou z Rakouska, ale samozřejmě chceme využít co nejvíc hráčů z našeho kádru, jak jsme to udělali v Plzni,“ komentuje nedělního soupeře hlavní trenér panterů.

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz