Prague Panthers > Home > Collect Point Prague Panthers bojují o play-off AFL

Collect Point Prague Panthers bojují o play-off AFL

4.5.2010

Collect Point Prague Panthers bojují o play-off AFL

Tým amerického fotbalu Collect Point Prague Panthers se v sobotu 8. května utká od 16.00 hodin s rakouským týmem St. Pölten Invaders. Zápas se odehraje v rámci AFL (Rakouské ligy amerického fotbalu) na domácím hřišti pražanů na atletickém stadionu Slavie Praha.

 

Pokud chtějí Collect Point Prague Panthers pomýšlet na play-off v rakouské lize, měli by sobotní zápas vyhrát. Opírat se budou o skvělý útok, který v posledních třech zápasech dokázal soupeřům nasázet 209 bodů. V cestě jim ovšem bude stát výborný útok Invaders v čele s runningbackem se zkušenostmi z NFL. Diváci se tak mohou těšit na zápas plný útočných akcí. Rozhodne to, jak se bude dařit panterské obraně zastavovat Rakušany.

„Trochu ten tým znám, už jsem proti nim v minulosti dvakrát hrál. Invaders jsou určitě lepším mužstvem než Salzburg Bulls, které jsme porazili. Převedeno na body o takové 2-3 touchdowny,“ hodnotí sobotního soupeře kicker panterů Gabor Sviatko, fotbalista se zkušenostmi z AFL.

„Invaders mají výborný útok a hlavně skvělého runninbacka, který hrál v NFL za San Diego Chargers, takže se bude muset vytáhnout naše defense. O útok strach nemám, umíme se prosadit a daří se nám skórovat hodně bodů,“ hodnotí šance další hráč panterů Stanislav Jantoš.

Panteři jsou si velmi dobře vědomi faktu, že zápas může rozhodnout o jejich účasti v play-off v rámci rakouské AFL. „Připravujeme se velmi důkladně už dva týdny. Chceme do play-off postoupit, takže tento si nemůžeme dovolit prohrát. Máme připraveny i nějaké novinky, takže pokud bude vše fungovat, pevně věřím, že vyhrajeme, “ zakončuje Stanislav Jantoš.

Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz