Prague Panthers > Home > Czech Spirit Cheer Cup 2009

Czech Spirit Cheer Cup 2009

30.10.2009

SPIRIT.png

 

Již po čtvrté se náš Tým zúčastní této soutěže! Letos nás můžete vidět v kategorii Theme Cheer Show. To znamená, že každé vystoupení je připravené na určité téma. Téma je zasazené do choreografie a hudby, plus jsou v této kategorie stunty.

My jsme si vybraly jako téma „Queens of pop“, neboli královny popu. Takže každá z nás bude představovat jednu z „královen“ popové scény.  

Choreografii a hudbu nám připravila naše trenérka Barbora Jedličková. Poděkovat musíme naší kamarádce Veronice Šubrtové, která nám s choreagrafií vypomohla. Také oceňujeme návrat starých Pantherek, které nám umožnily se zúčastnit této kategorie. Takže děkujeme Nathalii Tornové, Magdaléně Javůrkové a Veronice Čihákové, která se k nám přidává natrvalo. Naše další a poslední dík patří dalším starým Pantherkám Lucii Kubrové, Lucii Balaštíkové a Iloně Rázové, za pomoc při organizaci na připravovaném Spirit Cupu.  

Budeme rády, když nás přijdete podpořit 14.11.2009 v TJ Královské Vinohrady v Praze. 

Těšíme se na Vás! 

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz