Prague Panthers > Home > Danube Dragons - Prague Panthers

Danube Dragons - Prague Panthers

2.4.2011 Sobota 2. dubna 2011, stadion SV Stadlau - Vídeň

Po dvou zápasech v Austrian  Football League odstartují američtí fotbalisté Prague Panthers boje v European Football League. V prestižní soutěži se v sobotu představí ve Vídni, kde změří síly s rakouským mistrem Danube  Dragons.

Po dvou zápasech mají Panteři bilanci jednoho vítězství a jedné porážky. Před dvěma týdny vyhráli ve Villachu nad Carinthians Black Hawks 36:6, dva touchdowny zařídila finská posila Veikka Lehtonen.

Minulou neděli ovšem český mistr neměl šanci proti jednomu z nejlepších evropských celků Vienna Vikings, který si z Prahy odvezl vysoké vítězství 47:0. Tým prošpikovaný špičkovými hráč v čele s někdejším running backem Philadelphie Tony Huntem stejně jako v minulé sezoně nedovolil jindy produktivní ofenzívě Panterů skórovat.

Dragons čeká první zápas v sezoně, jejich duel proti St. Pöltenu v AFL byl totiž před dvěma týdny pro odstoupení soupeře z AFL zrušený, v minulém týdnu zase nehráli pro podmáčený terén Dragons v Salcburku. Pantery přivítají Vídeňané na stadionu SV Stadlau. „Soupeř bude určitě odpočinutý, ale na to se nesmíme ohlížet. Musíme zlepšit provedení našich akcí a vyvarovat se chyb. Dragons jsou velice disciplinovaní a chyby dokážou tvrdě trestat,“ říká trenér Panthers Steve Cash.

Oba týmy se naposledy utkaly v květnu 2008, Panteři  doma  v EFAF Cupu  zvítězili vysoko  55:19. Stavěli na úspěšné běhové hře a kvalitní agresivní obraně.


Sobotní zápas na stadionu Stadlau ve Vídni startuje v 15:00

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz