Prague Panthers > Home > Dvě vítězství, jedno playoff

Dvě vítězství, jedno playoff

24.6.2012

RAN-PAN
RAN-PAN

Panteři si tento víkend připsali dvě vítězství. Nejdříve v sobotu porazili v rámci AFL Kornmesser Rangers 59:34 a v neděli potom v rámci ČLAF polské Wroclaw Giants 35:21 (14:0/7:14/0:0/14:7). 

Sobotní vítězství mělo pantery posunout do playoff AFL, bohužel v souběžně hraném utkání podlehli Graz Giants týmu Danube Dragons 30:36 (0:7/7:7/8:9/15:13). 

V nedělním zápase panterům v podstatě o nic nešlo a po sobotním zápase nastupoval tým ve značně promýchané sestavě. Přesto dokázali panteři celkem přesvědčivě vyhrát i jejich poslední zápas v základní části ČLAF. 

Více informací a statistiky již brzy.

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz