Prague Panthers > Home > Hráči zápasu podle koučů

Hráči zápasu podle koučů

14.4.2012

#5 Jan Šimánek#5 Jan Šimánek
#5 Jan Šimánek

Opět vám přinášíme hodnocení koučů nejlepších hráčů zápasu.

Nejlepší hráč zápasu dle Radka Janhuby (ofence koordinátor Prague Panthers):
Skvěle zahrál reciever s číslem 17 (S.Holzinger), který dokázal zkompletovat spoustu pasů (7 kompletních pasů, 147 yardů, 1 touchdown).
U panterů těžko hodnotit, ale dobře myslím zahráli v obraně Honza Šimánek (4 solo tackly, 5 asistovaných tacklů) a Jan Kolek (3 solo tackly, 6 asistovaných tacklů).

Nejlepší hráči zápasu dle Chrise Calayacay (head coach Viena Vikings):
U nás velmi dobře zahráli linebackeři P.Werner (č.92) a S.Blachu (č.49). A samozřejmě skvěle dnes hrál celý útok, především náš quaterback Ch.Gross (č.8).
Na scoutingu jsme se velmi obávali a připravovali na runinbacka s číslem 9 (Alan Amos), quaterbacka J.Walce a recievera s číslem 11 (Jan Dundáček), ale díky skvěle hrající obraně se nakonec neprosadili.

 

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz