Prague Panthers > Home > Junioři dokončují přípravu na sezonu

Junioři dokončují přípravu na sezonu

21.8.2012

Foto: Zuzana MuselíkováFoto: Zuzana Muselíková
Foto: Zuzana Muselíková
Marek Rezler Foto: Zuzana MuselíkováMarek Rezler Foto: Zuzana Muselíková
Marek Rezler Foto: Zuzana Muselíková

Česká juniorská liga amerického fotbalu už klepe na dveře a pantherské naděje se jako již tradičně chystají na soustředění do Kostelce nad Černými lesy, které se uskuteční v termínu 22.-26. srpna 2012.

 

Tým vyráží v mírně menším počtu, než bylo zvykem v minulých letech, pod headcoachem Jeremy Saalem se však zformovala kvalitní trenérská parta, čítající jména několika hvězd seniorského týmu. Slibujeme si velmi kvalitní přípravu a skvělou podívanou v průběhu soutěže.

O nové sezoně jsme mluvili s jednoznačně nejzkušenějším hráčem týmu, který hrál i v AFL, ofensive lineman Marek Rezler:

 

Ahoj Marku, jak vidíš před soustředěním šance týmu v nadcházející sezoně? V čem bude tým silný nebo naopak slabý?

Myslím si, že tato sezóna bude jedna z nejtěžších, co jsem hrál. Už jen z toho důvodu, že jsme vyhráli minulý rok titul a jak všichni vědí, vždy je těžší titul obhájit, než ho získat. Také nám odešlo, jako každý rok, mnoho dobrých hráčů, kteří mají zásluhy na loňském titulu. Přesto ale věřím, že kluci, kteří přišli letos, nebo nedostali minulý rok příležitost dostat se na hřiště, si nyní zahrají a budou naplno bojovat za obhajobu titulu.

Druhým rokem má juniorský tym nového head coache. Co se v týmu změnilo a byl to posun k lepšímu?

Změnil se plán hry. A i když příprava na letošní sezónu byla dost zmatená, protože se nevědělo, jestli budeme hrát jedenáctkový nebo sedmičkový fotbal, vše jsme zatím zvládli a věřím, že se na campu sladíme a stoprocentně připravíme na letošní sezónu. Také si myslím, že se přístup coache k týmu a týmu ke coachovi změnil. Neříkám, že minulý rok byl špatný, jen jsme si už prošli společnou sezónou, která nám dopadla velmi dobře. A už víme co jeden od druhého čekat..

 

Markovi děkujeme za odpovědi a přejeme jemu i celému týmu hodně úspěchů v nadcházející sezoně!

 

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz