Prague Panthers > Home > Junioři porazili o víkendu Brněnské Aligátory

Junioři porazili o víkendu Brněnské Aligátory

11.10.2010

V neděli 10. října se naši junioři v rámci ČJLAF utkali s  Brněnskými Aligátory. Ačkoliv se Brno oproti svým předchozím utkáním zlepšilo, tak na naše mladé pantery to nestačilo a v poměrně poklidném tempu jsme zvítězili 55:0.

Stejně jako proti Havířovu jsme zápas rozhodli hned v úvodní čtvrtině, kdy jsme Aligátorům nasázeli 27 bodů, starteři šli odpočívat a na hřišti se objevil beckup. V průběhu utkání se tak fanoušků ukázali jak 2. tak i 3. QB  panterů a rozhodně si neuřízli ostudu.

V 1. čtvrtině skóroval 2x krátkým během RB Tomáš Kočka, cca 20 yardovým pasem od QB Standy Tománka WR Matěj Wejtruba, který ještě v závěru čtvrtiny předvedl krásný 50 yardový punt return až do endozóny. Svůj výkon Matěj v 2. čtvrtině završil dalším TD catchem, tentokrát již od 2. QB Filipa Šuberta. V druhé půlce si pro TD doběhl ještě RB Michal Žižka, WR Jakub Tománek a nakonec i 3. pantherský QB Ondra Vlk pro kterého to byl vůbec premiérový TD v kariéře. Vzhledem k tomu, že kicker Jakub Woleský proměnil 7 ze 8 svých extrapointů skóre se zatavilo až na 55:0

Výborně hráli special teamy i obrana, která i přes drobná zaváhání nepustila soupeře ani na dostřel naší endzóny a interceptionem se blýskl FS Vašek Kreisman.

S Aligátory se letos utkáme ještě jednou a to v posledním kole základní části, ale již tuto sobotu nás čeká klíčové utkání sezóny. Domácí zápas se zatím neporaženými Lions. Počty jsou jednoduché – pokud vyhrajeme o 8 a více bodů, jdeme rovnou do finále, pokud ne, velmi pravděpodobně nás nemine semifinále a to buď opět s Lions nebo s Havířovskými Devils.

V prvním letošním utkání jsme s Lions prohráli 21:14, takže jim máme co vracet.  Přijďte nás všichni podpořit tuto sobotu 16.10. od 14:00 na naše domácí hřiště (atletický stadion Slávie Praha), budeme vás potřebovat.

!!!Tuto soboru je čas na odvetu.!!!

Skórující hráči celkem:

Je potěšující, že nejsme tým o 2 – 3  hvězdách, ale podařilo se už skórovat celkem 11-zi hráčům (to je zhruba 1/3 týmu), což je velký příslib do budoucna. Vedení v „tabulce střelců“ si upevnil Kocour, ale svým hattrickem se na 2. místo vyšvihl Matěj Vejtruba. Už na 3. místě je WR/K Jakub Woleský, který svými kopy sbírá sice bodík po bodíku, za to stabilně.