Prague Panthers > Home > Junioři se soustředili na sezónu

Junioři se soustředili na sezónu

3.9.2010

Od 25.8. do 29.8. proběhlo soustředění našich juniorů v Kostelci nad Černými lesy.

V již tradiční pantherské destinaci se v posledním srpnovém týdnu uskutečnil přípravný camp, na kterém se  pod vedením headcoache Jacoba Shruma a dalších 6 coachů soustředilo 39 mladých panterů na nadcházející juniorskou sezónu. Oproti předchozím sezónám nebudeme mít v letošním roce na hostování žádné hráče z jiných týmů, takže tentokrát bude hráčský kádr o trochu užší, než jsme bývali zvyklí, nicméně počet 42 je ve srovnání s ostatními týmy ligy hodně slušný. Tým je tvořený zhruba z poloviny „zkušenými“ hráči a z poloviny nováčky, kteří si ovšem v průběhu campu hlasitě řekli o místa v základní sestavě.

Na závěr soustředění proběhla přátelská scrimage s týmem pražským Mustangů a přestože se jednalo o tým dospělých (většinu tvořili bývalí Pantherští odchovanci), tak naši mladíci dokázali zvítězit 18:6, když 2 TD zaznamenal QB Standa Tománek a  svůj premiérový TD WR #80 Láďa Nábělek. Za Mustangy vzduchem skórovala dvojice, ještě loni panherských juniorů, Antoš-Kabát.

Všichni trenéři se shodli na tom, že se jednalo o jeden z nejlepších campů naší juniorky vůbec a uvidíme jak se našim mladíkům podaří nabyté zkušenosti zúročit v sezóně.

Děkujeme všem, kdo se na přípravě soustředění jakkoliv podílel a společnosti Fitplus za zajištění kvalitní sportovní výživy v jeho průběhu.

 

V letošní sezóně se juniorské ligy účastní 5 týmů a do play off postupují  první tři. 1. tým základní části přímo do finále 2. a 3. se o postup do něj utkají týden před tím v semifinále. V rámci základní části odehrajeme celkem 6 utkání. Bohužel los nám na úvod úplně nepřál a hned v prvním utkání 11.9. od 14:00 se potkáme s úřadujícím juniorským mistrem Prague Lions, takže jak na tom letos  vlastně jsme, zjistíme hned na začátku.
Věříme, že nás přijdete podpořit v hojném počtu, tak jako tomu bylo v celé  loňské sezóně.

 

Předběžné termíny utkání v sezóně 2010:  

 

11.09. Lions – Panthers (od 14:00 na rugbiovém hřišti Tatry Smíchov)

26.09. Panthers – Patriots

02.10. Devils – Panthers

09.10. Panthers - Alligators

16.10. Panthers – Lions

30.10. Alligators – Panthers

13.11. Semifinále

20.11. Finále (Stadion Slávie Praha v Edenu)

GALERIE

CoachesCoaches
Coaches

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz