Prague Panthers > Home > Magazín TOUCHDOWN

Magazín TOUCHDOWN

3.5.2011

Dovolujeme si Vás informovat, že všem příznivcům amerického fotbalu přináší ČAAF prostřednictvím programu ČT4 nový autorský magazín! V 6 dílech tak seznámíme diváky s krásami a specifiky amerického fotbalu.Kromě nejzajímavějších záběrů zejména ze zápasů České ligy amerického fotbalu (dojde i na rakouskou AFL, evropský EFAF Cup, aktivity národního týmu a počítáme i s reportáží z letního Mistrovství světa!) budou pravidelnou součástí rubriky s výkladem pravidel a představením jednotlivých hráčských pozic, čímž bychom rádi co nejširší veřejnosti prezentovali americký fotbal srozumitelnou a zábavnou formou.

Zpestřením bude celá řada rozhovorů s hráči a trenéry, a to jak po zápasech, tak i v další pravidelné rubrice Osobnost. Samozřejmostí je výsledkový servis z domácí České ligy amerického fotbalu vč. podstatných informací ze zahraničí.

Pro zábavu je pro diváky v každém díle připravena soutěž o ceny od partnerů celého projektu (v premiérovém díle půjde o míč Wilson od společnosti AMER SPORT Czech Republic), v dlouhodobé soutěži bude navíc možné vyhrát poukaz na zboží v hodnotě 10.000 Kč od společnosti Kittfort Praha, hlavního partnera magazínu.

Celým pořadem bude provázet redaktor České televize, Jiří Kalemba. Délka každého dílu je 25 minut, kromě premiéry bychom se měli vždy dočkat minimálně 2 repríz (v nadcházejícím díle se počítá se 3 viz níže), periodicita zpočátku 3 týdny, později 2, poslední díl bude v srpnu. Jednotlivé díly budou po odvysílání dostupné na i-vysílání České televize a rovněž chystáme vydání všech dílů na DVD.

Přejeme Vám příjemnou zábavu!

S pozdravem

Filip Hobza

předseda České asociace amerického fotbalu

 


Vysílání 1. dílu magazínu TOUCHDOWN na ČT4:
Premiéra – čtvrtek 5.5. 14:30
1. repríza – pátek 6.5. 05:50
2. repríza – pondělí 9.5. 14:10
3. repríza – úterý 17.5. 05:00
Změna programu vyhrazena, sledujte informace ZDE

Velmi a upřímně děkujeme všem, kteří se na realizaci celého náročného projektu podílejí:

Hlavní partner:
Kittfort Praha s.r.o.

Další partneři:
Wert Investition Immobilien GmbH
Bikeathletic.cz
HELP Stavby spol. s r.o.
Wilson

Jiří Kalemba - redaktor
Martin Dosoudil - kamera, střih
Martin Kocián - odborný poradce

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz