Prague Panthers > Media > Tisk > Mediafax.cz: Prague Panthers postoupili do finále Evropské ligy amerického fotbalu

Mediafax.cz: Prague Panthers postoupili do finále Evropské ligy amerického fotbalu

7.6.2009

Prague Panthers (v černých dresech) porazili celek Amsterdam Crusaiders a postoupili do finále Evropské ligy amerického fotbalu. (Foto: Mediafaxfoto.cz)
Prague Panthers (v černých dresech) porazili celek Amsterdam Crusaiders a postoupili do finále Evropské ligy amerického fotbalu. (Foto: Mediafaxfoto.cz)

PRAHA. Hráči pražského celku Prague Panthers porazili v nedělním semifinále EFAF Cupu (Poháru Evropské federace amerického fotbalu) nizozemský celek Amsterdam Crusaiders a poprvé v historii postoupili do finále soutěže. O titul se utkají s francouzským celkem Thonon Black Panthers.

Desetinásobný mistr české ligy porazil amsterdamské mužstvo 21:3. Zápas byl o to zajímavější, že byl historicky prvním semifinále soutěže, které se uskutečnilo na území České republiky. Pražané si navíc připsali významný úspěch, když jako první český tým postoupili do finále. Ve něm se o prvním červencovém víkendu střetnou s Thonon Black Panthers.

Pohár EFAF Cup, semifinále:
Prague Panthers - Amsterdam Crusaiders 21:3

Autor: Eliška Chlumská

Loading...

Tisk

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz