Prague Panthers > Home > Mladí panteři jasně zvítězili v Brně

Mladí panteři jasně zvítězili v Brně

2.11.2010

V sobotu se mladí panteři v rámci posledního kola základní části soutěže utkali s Brněnskými Aligátory a ačkoliv nastoupili ve značně obměněné sestavě, jednoznačně zvítězili 49:0.

S výjimkou prvního drivu, odehrál celé utkání na postu QB, Filip Šubert a nevedl si vůbec špatně ba dokonce zaznamenal i 1 TD pass. Tento zápas byl vůbec určen pro hráče, kteří si v předchozích utkáních tolik nezahráli a tak se na hřišti objevili úplně všichni a někteří i na nových postech. Od začátku bylo jasné, že nám Aligátoři, kteří bohužel nastoupili v počtu pouhých 16 hráčů, nebudou stačit a tak ačkoliv bojovali statečně, skóre pozvolna narůstalo. Za zmínku také stojí hattrick RB Tomáše Kočky i premiérový TD z obrany náhradního OLB Kuby Tománka. Utkání uzavřel TD Ondry Kadeřábka, který se do sestavy vrátil po cca 1,5 měsíci od zranění ruky, což je pro tým určitě dobrá zpráva.

Nyní má tým 14 dní na to, aby se připravili na semifinále proti týmu Havířov Devils. S Devils se mladí panteři již letos utkali a ve velmi dramatickém utkání dokázali Havířov porazit 43:36. Nebude to rozhodně jednoduché utkání, ale finále si tým určitě nenechá utéct. O to více, že pokud postoupí, utkají se v něm panteři se svými rivali Prague Lions, kteří postup do finále již měli zajištěn díky výhře v základní skupině.

Vzhledem k vypjatému a náročnému utkání volají trenéři i hráči po podpoře všech fanoušků. Utkání se hraje v sobotu 13.11. od 13:00 na domácím hřišti (Atletický stadion Slavia Praha). Přijďte tedy podpořit mladé pantery !


Scoring summary z utkání proti Brno Alligators

1.čtvrtina

PAN - TD - 0:7 - Tomáš Kočka, 19y run (Jakub Woleský kick) 9:46
PAN - TD - 0:14 - Tomáš Kočka, 55y run (Jakub Woleský kick) 0:10

2.čtvrtina

PAN - TD - 0:21 - Jakub Tománek, 19y pass od Filipa Šuberta (Jakub Woleský kick) 8:10
PAN - TD - 0:28 - Jakub Tománek, 27y interception return (Jakub Woleský kick) 5:00
PAN - TD - 0:35 - Jan Sýkora, 1y run (Libor Boucký kick) 0:01

3.čtvrtina

PAN - TD - 0:42 - Tomáš Kočka, 70y kick-off return (Libor Boucký kick) 11:48

4.čtvrtina

PAN - TD - 0:49 - Ondřej Kadeřábek, 45y run (Libor Boucký kick) 6:32

 
Skórující hráči celkem:

Vedení si svými 3 TD jednoznačně upevnil Kocour, na 2. místo se probojoval Sýkorka, ale na 3. místě se nám seřadila dokonce trojice Vejtruba, Woleský, K. Tománek. Pevně věříme, že v utkání proti Havířovu s tabulkou ještě pořádně zahýbeme.

Tomáš Kočka: 54
Jan Sýkora:  32
Matěj Vejtruba: 30
Jakub Woleský: 30
Jakub Tománek: 30
Ondra Kadeřábek: 24
Standa Tománek: 12
Michal Žižka: 12
Libor Boucký: 9
Ladislav Nábělek: 6
Ondra Vlk: 6

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz