Prague Panthers > Home > Mladí panteři porazili Příbram Bobcats

Mladí panteři porazili Příbram Bobcats

10.9.2011 Praha, 10. září 2011

Mladí panteři porazili Příbram Bobcats

V úvodním kole České juniorské ligy amerického fotbalu (ČJLAF) porazili mladí Prague Panthers Příbram Bobcats celkem hladce 40:0. 

Zápas, který se odehrával na domácím hřišti panterů na Atletickém stadionu Slavie, měl celkem jednoznačný průběh. Hned úvodní čtvrtina kterou panteři vyhráli 19:0 jasně ukázala, kdo bude diktovat tempo. I Bobcats ukázali pár zajímavých her, ale na panthers prostě nestačili.

Útok poprvé nastoupil pod novým quaterbackem Jiřím Šutarem, jelikož Standa Tománek přešel do seniorského týmu. Pro Jirku to byl první zápas ve velkém fotbalu a ve svých šestnácti letech ukázal velmi slibný potenciál. I přes jeden interception svůj debit ustál více než obstojně a panterům díky péči trenérů vyrůstá další nadějný quaterback.

V úvodním zápase sezóny tak mladí panteři obstáli a minimálně do zítřka vedou letošní tabulku ČJLAF.

"Byl to klasický první zápas sezóny a pro spoustu kluků vůbec první zápas v životě, takže to bylo plné chyb, ale v obraně jsme to udrželi s nulou. Nutno ovšem přiznat, že Příbram nebyla takový soupeř, jako budou Lions. Takže je otázka, zda by dnešní výkon proti lvům stačil. Já pevně věřím, že se do příštího týdne ještě zlepšíme. Jinak jsem jsme celkem spokojený a výsledek 40:0 je slušný," komentuje zápas defence koordinátor Jan Šesták.

Přístí zápas bude opakováním loňského finále, kdy se Prague Panthers utkají s městskými rivaly Prague Lions. Zápas se hraje v sobotu 17.9. na domácím hřišti panterů, tj. Atletický stadion Slavia Praha od 14.00hodin.

Průběh zápasu:
PAN-BOB
19:0, 14:0, 7:0, 0:0

Skórující hráči:
Jan Sýkora - 3TD
Matěj Reinvart - 1TD
Matěj Vejtruba - 1TD (kickoff return)
Libor Boucký - 1Filed goald, 1Extra point 
Jakub Woleský - 4Extra point 

 

 

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz