Prague Panthers > Home > Nejlepší hráči zápasu očima trenérů

Nejlepší hráči zápasu očima trenérů

1.4.2012

Jan Štiegler
Jan Štiegler
Soubor:
PAN-RAI.htm
Popis:
Statistiky zápasu
Formát:
htm
Velikost:
251kB

Hodnocení trenérů obou týmů nejlepších hráčů zápasu. Tradičně si headcoachové vybírali zástupce z offence.

Adam Rita – headcoach Prague Panthers

Naším nejlepším hráčem byl runingback Amos Allan. A velmi dobře také zahrál ofense lineman Tomáš Beránek. A dařilo se i Honzovi Štieglerovi i Honzovi Šimánkovi. Na straně Raiders je těžké volit jednoho hráče, protože jak jsem říkal jejich celá offence dominovala.

 

Shuan Fatah – headcoach Tirol Raiders

Myslím že velmi dobrou práci odvedl náš quaterback Kyle Callahen a blýsknul se i John Clement který hrál v útoku i v obraně. U panterů se mi dnes velmi líbil Jan Dundáček a quaterback Jastin Walz, který dnes předvedl velmi tvrdou hru, navíc byl zraněn a vrátil se zpět. Líbil se mi také Jan Štiegler hrající s číslem 22.

 

Kompletní statistiky ze zápasu, díky Vlastovi Tománovi ke stažení jako příloha na této stránce.

 

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz