Prague Panthers > Home > Panteři jednou na venkovský turnaj (redneck=venkovan)

Panteři jednou na venkovský turnaj (redneck=venkovan)

10.9.2010

Prague Panthers nastoupí v sobotu na velmi oblíbeném sedmičkovém turnaji Redneck Bowl, který se letos koná v obci Březolupy. V  letošním roce se turnaje účastní 10 týmů včetně obhájců minulého ročníku týmu Old Boys.  Ve skupině A se panteři postupně utkají s Ostravou Steelers, Prague Mustangs, Budweis Hellboys a Brno Aligators. Čtyři týmy z každé skupiny postupují do dalších bojů, které se již hrají vyřazovacím způsobem.

„Je velmi těžké hodnotit soupeře před turnajem, protože složení jednotlivých týmů se hodně mění. Ani my nejedeme v nejsilnější možné sestavě, přesto myslím že nakonec máme kvalitně poskládaný tým. Naše role na turnaji je jasná, jsme zde v roli halového mistra ČR a i přes respekt k síle ostatních soupeřů (především Ostrava, Brno, Oldboys) je naším cílem minimálně bedna,“ hodnotí šance panterů head coach a safety Honza Šesták.

Panteři se připravovali na turnaj na svém domácím hřišti na Slávii. „Měli jsme před turnajem pár tréninků, na kterých jsme oprášili náš úspěšný herní systém s nímž máme na sedmičkových turnajích poměrně dobrou bilanci jednoho prvního a jednoho druhého místa. A samozřejmě počítáme i s tím, že boje v základní skupině nám pomohou se správně sehrát,“ zakončuje Honza Šesták.

Tým bude tvořit 19 hráčů Prague Panthers. Je ovšem třeba říci že spousty současných i bývalých hráčů panterů se objeví v mnoha dalších týmech.

 

Soupiska Prague Panthers pro Rednecksbowl 2010

Jméno                               Pozice

Nikola Antoš                     OL
Karel Augusta                   FB/LB
Jan Bartoš                        OL/DL
Dan Beneš                        QB
Tomáš Beránek                 DL
Mirek Dopita                      FB/DL
Jirka Hamal                       DB
Evžen Havriljak                 RB/WR
Jan Kabát                          DB
Jakub Králík                       OL
Petr Linhart                       DL/LB
Marek Miláček                    DB
Tomáš Svoboda                 LB
Jan Šesták                         DB/QB
Martin Šindler                    WR
Jiří Vácha                           OL/DL
Aleš Veselý                        OL
Ondra Víšek                       RB
Jan Wajtr                           WR

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz