Prague Panthers > Home > Panteři jsou druzí

Panteři jsou druzí

3.8.2012

PAN-BHL (foto by Miki Gerlašinský)
PAN-BHL (foto by Miki Gerlašinský)
Soubor:
statistiky.htm
Popis:
Statistiky zápasu
Formát:
htm
Velikost:
226kB

Panteři v dramatickém finále ČLAF podlehli Blackhawks 34:35. Ačkoli panteři téměř celý zápas vedli a jestřábi dotahovali, nakonec si jejich rivalové podruhé za sebou odnesli pohár pro vítěze. 

"Určitě cítím velké zklamání, protože si nepamatuji, kdy jsme se na soupeře tak pečlivě připravovali a navíc na to měli dostatek času. Ale je to fotbal a zápas jsme bohužel prohráli. Přesto moc děkuji všem fanouškům, protože ti byly naprosto neuvěřitelní. A chtěl bych jim vzkázat, vydržte, my určitě nepolevíme a ještě víc přidáme!" krátce komentuje finále kapitán obrany Dan Krejbich.

Panteři tedy skončili na druhém místě, což velmi mrzí, navíc po těsném "nepostupu" do playoff v AFL. Přesto panteři již pomalu připravují plány na sezónu 2013. A navíc v létě budou nést panterský prapor junioři, úřadující mistři ČJLAF.

Statistiky zápasu ke stažení jako příloha tohot článku.

 

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz