Prague Panthers > Home > Panteři nepostupují do semifinále EFL

Panteři nepostupují do semifinále EFL

27.5.2012

foto by raiders.at
foto by raiders.at

Prague Panthers ve včerejším čtvftfinále EFL podlehli místním Swarco Tirol Radiers 56:14 (21-0; 21-7; 14-7; 0-0). Panteři oslabení velkou marodkou nestačili na momentálně druhý nejlepší tým Evropy, kteří navíc nastoupili v plné sestavě svých importů. 

Raiders se podařilo opět hned v úvodu zápasu skórovat i zastavovat panterský útok. Panteři tak v první polovině nedokázali najít účinný recept na hru Raiders. Hra byla vyrovnaná až v druhé polovině, když už Raiders s přehledem vedli. Přesto panteři, v jejichž útoku i obraně často nastupovali druzí až třetí náhradníci, bojovali až do konce.

V semifinále se tak Raiders utkají se švýcarskými Calanda Broncos, kteří v druhém čtvrfinálovém souboji porazili Giants Graz 19:14.

Panteři se tak již budou plně soustředit na boje o playoff v AFL, kdy je čekají dva zápasy proti Kornmesser Rangers. A samozřejmě i ČLAF, kdy se hned příští víkend utkají s Prague Blackhawks.

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz