Prague Panthers > Home > Panteři ovládli novoroční turnaj v Milovicích

Panteři ovládli novoroční turnaj v Milovicích

21.1.2011

flag teamflag team
flag team
kadetikadeti
kadeti
Prague Unicorns
Prague Unicorns
beckobecko
becko

O víkendu 15.-16.1. se v Milovicích uskutečnil již 2. ročník Novoročního halového turnaje. Nutno přiznat, že ve srovnání s oficiálním halovým mistrovstvím ČR, konaném v prosinci v Průhonicích se jednalo o turnaj nižší kategorie, přesto jsme na něm měli zastoupení a to poměrně početné a rozhodně jsme si neuřízli ostudu.

V sobotu 15.1. se jednalo o turnaj ve věkové kategorii 17+ a ačkoliv ze 7 zúčastněných týmů žádný nenesl jméno Prague Panthers, tak ve skutečnosti zde byly 2 týmy s více než panterskými kořeny. Tým pod názvem Prague Unicorns, který byl složen z hráčů našich  juniorských týmů ze sezón 2008 a 09, tzn. věkový průměr cca 20 let doplněný o 2 zkušené třicátníky vybojoval celkové 2. místo, když podlehl ve finále až v poslední sekundě týmu Ostrava Steelers.

Tým pod názvem Prague Béčko pod vedením legendárního Nikity Maximova složený zejména z hráčů, kteří kdysi hrávali za Prague Panthers B, posílený o pár kluků z Liberce, obsadil také krásné 3. místo a zároveň zvítězil v prvním turnaji série A7.

Neděle 16.1. patřila našim nadějím a na turnaji byly k vidění souboje kadetů a týmů flagfotbalu. Zde se pod vedením trenéra Kamila Rusína zapojily 2 týmy flagfootbalu, které obsadily 1. a 3. místo a tým kadetů, který svoji kategorii vyhrál.

Všem zúčastněným gratulujeme k výsledkům a jen tak dál.

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz