Prague Panthers > Home > Panteři pilně trénují

Panteři pilně trénují

3.2.2012

Panteři pilně trénují

Panteři se pilně připravují na nadcházející velmi náročnou sezónu. Vždyť je opět čeká účast ve třech ligách - ČLAF, AFL a EFL. Tak i jejich příprava vstoupila začátkem roku do nové fáze. Po minicampech v prosinci již celý leden panteři dřou na společných tréninzích.

"Po dřine v posilovně je již více běhání a samozřejmě spousta drilů a nacvičování základních dovednosti po jednotlivých pozicích. Pro mě to je mnohem zábavnější a tak si to víc užívám. Do toho se samozřejmě formuje celý tým, instaluje se playbook," komentuje další fázi přípravy obránce panterů Jan Kabát.

Prague Panthers pokračují v generační obměně svého týmu a pro tento rok přibylo spousty nových posil. "V přípravě je extrémě důležitá integrace nováčků. Tým se omlazuje, přišlo spousta mladých a velmi talentovaných kluků, což je to, co potřebujeme. Pokud starší kluci pod vedením koučů dokáží předávat svoje zkušenosti, předpokládám, že budeme pro tento rok představovat ten správný mix panterské zkušenosti a dravého mládí, kterého by se soupeři měli obávat" dodává Jan Kabát. (Pozn. redakce: postupné představení jednotlivých posil bude probíhat v průběhu února na webových stránkách)

Pro naše fanoušky přinášíme i několik fotografií z tréninků. Kompletní fotogalerie na facebookovém profilu: http://www.facebook.com/PraguePanthers

Fanoušci mají šanci setkat se s hráči týmu na The Big Game! párty v Hard Rock Café již tuto neděli 5.února. Velký svátek amerického fotbalu při sledování Super Bowlu, ve společnosti hráčů Prague Panthers a dalších příznivců týmu máte možnost užít si i vy. Stačí přijít v neděli 5.února od 8pm do Hard Rock Café. Kromě jiného zde proběhne živý koncert kapely Legendy se vrací. Či bude připraveno speciální Big Game menu.

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz