Prague Panthers > Home > Panteři podlehli Vikingům

Panteři podlehli Vikingům

14.4.2012

PAN-VIK (foto Miki Gerlašinský)
PAN-VIK (foto Miki Gerlašinský)
Soubor:
PAN-VIK.htm
Popis:
Statistika zápasu
Formát:
htm
Velikost:
245kB

Vikingové z Vídně bohužel převálcovali ve 4.kole AFL Prague Panthers 55:0. Panterům se na domácím hřišti nedařilo oproti minulému zápasu v ofense a jelikož defence nenašla recept především na pasovou hru vikingů, skončil zápas jednoznačnou výhrou hostí.

Panteři nastupovali do zápasu proti třetímu celku Evropy odvážně, ale bohužel se útoku podařilo naběhat pouhých 53 yardů a vzduchem získat 35 yardů, což opravdu nestačilo. Obrana sice zlepšila pokrytí runových akcí, ale bohužel oproti minulému zápasu si pohoršila v krytí pasové hry, když dovolila Christophovi Grossovi (QB vikingů) zkompletovat 22 z 25 pasů (a zisku 356 yardů).

Moc dobře jsme dnes opravdu nehráli, jelikož jsme nebyli schopni skórovat a hodně bodů jsme dostali. Ofense nedělala to co měla a neměli jsme žádný čas na pasovou hru. Navíc Justina (QB pantrů) vikingská obrana 4krát sackovala za -33 yardů. Pro další zápas se musíme více soustředit, aby každý dělal svoji práci, veřím v kvalitu týmu, ale musíme prostě hrát lépe a vyvarovat se individuálních chyb,“ komentuje zápas ofense koordinátor Radek Janhuba.

"Pro nás bylo trochu překvapením, jak se nám dařilo. Panteři mají velký a fyzický tým a naši kluci udělali moc dobrou práci se zastavováním velmi silné dvojice quaterbacka s runibackem (Justim Walz a Alan Amos). Prostě jsme dnes odvedli velmi dobrou práci a tento výsledek jsme ani nečekali. Útoku se podařilo spousty „big plays“ když se quaterbackovi (Christopher Gross) dařilo nalézat volné recievry,“ komentuje zápas head coach vikungů Chris Calaycay.

Další zápas hrají panteři opět na domácím hřišti (Atletický stadion Slavie) v neděli 22.dubna od 14.00hod proti Giant Graz.

Statistiky zápasu ke stažení jako příloha.

 

 

 

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz