Prague Panthers > Home > Panteři se utkají ve čtvrtfinále EFL s Raiders

Panteři se utkají ve čtvrtfinále EFL s Raiders

25.5.2012

RAI-PAN (foto by Miki Gerlašinský)
RAI-PAN (foto by Miki Gerlašinský)

Prague Panthers nastoupí tuto sobotu od 20.00hodin v Insbrucku proti Swarco Tirol Raiders ve čtvrtfinále EFL (Evropská liga amerického fotbalu). Momentálně druhý tým Evropy již dokázal pantery v této sezóně dvakrát porazit a těžit bude z možnosti nasazení až 4 amerických hráčů (tyto pravidla umožňují boje v EFL). Panteři ale nebudou chtít dát nic zadarmo a svého soupeře chtějí překvapit.

Panteři odjíždějí již dnes do Insbrucku, kde je čeká ubytování v hotelu, zítra krátký trénink a večer už zápas o semifinále EFL. Vítěz tohoto utkání se utká jedním z dvojice Giant Graz a Calandra Broncos. 

"Účast ve čtvrtfinále EFL je pro nás rozhodně úspěch, ale chceme jít dál a v Insbrucku Raiders překvapit. Budeme muset hrát s neuvěřitelným nasazením a bojovat o každý míč a yard, jenom tak je možné tým takových kvalit porazit," komentuje nadcházející zápas David Krejbich.

Čtvrtfinále EFL se hraje v sobotu 26.května od 20.00hodin v Insbrucku. Zápas mají čeští fanoušci možnost sledovat v HD rozlišení na http://www.raiderstv.at/ .

 

 

 

 

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz