Prague Panthers > Home > Panteři se v neděli postaví pražským rivalům

Panteři se v neděli postaví pražským rivalům

2.6.2011

Prague Panthers čeká tuto sobotu pražské derby proti Black Hawks. Půjde o opakování loňského finále ČLAF, ovšem v trochu jiném gardu. Proti panterům nenastoupí naprostý nováček, ale tým který velmi úspěšně působil v EFAF.

Loni se tým Black Hawks teprve sehrával, ale letos má spostu posil, především dvojice Ferny Garza na postu quaterbacka a Andry Whyte, který tvrdí muziku v obraně i vypomáhá v útoku znamená velké nebezpečí. Pikantností je samozřejmě i účinkování Mehmetali Sulejmaniho, který právě v minulém finále jako panterský quterback nasázel Black Hawks spoustu bodů. V tomto zápase ale bude vystupovat v dresu jestřábů na pozici wide recievera.

„Tak především bych nečekal opakování minulého finále kdy jsme Black Hawks nasázeli 74 bodů. Oni posíli a celý tým se velmi posunul. Hráli evropský pohár, jsou vyzrálejší a mnohem sebevědomější, takže čekám tuhou bitvu celý zápas,“ komentuje posun Black Hawks ofensive lineman Jakub Králík.

Panteři již skončili v AFL a tak se soustředí již jen na českou ligu. Naposledy hráli těžký dvojzápas s Grazem (v rámci AFL) a poté s bratislavskými Monarchs (ČLAF). Měli tak dva týdny si odpočinout a pěčlivě se na jestřáby připravit.

„Důležité je dělat to, co do nás neustále vtloukají trenéři, to znamená hrát na 100% a nedělat zbytečné chyby. My se můžeme porazit pouze vlastními chybami, jelikož já jsem přesvědčen, že Panthers jsou lepší tým. Prostě nesmíme dělat chyby, jinak nás to může velice mrzet. Naší obrovskou výhodou je to, že máme zkušenost z rakouské ligy, že jsme zvyklí na tu rychlost . Když jí dokážeme udržet v zápase a nebudeme hrát podle tempa Black Hawks, tak dokážeme zvítězit,“ dodal kapitán panterské obrany Dan Krejbich.

Zápas proti Black Hawks se hraje v neděli 5. května od 14.00 hodin na stadionu UK, ulice Bruslařská, Praha 15.

 

 

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz