Prague Panthers > Home > Panteři se v neděli utkají s obry

Panteři se v neděli utkají s obry

22.4.2012

Justin Walz (foto Miki Gerlašinský)
Justin Walz (foto Miki Gerlašinský)

Pražské pantery čeká tuto neděli od 2 hodin odpoledne odveta proti Graz Giants. V zápase před třemi týdny se s nimi utkali v Grazu a po přestřelce útoků nakonec prohráli 42:28. Panterům se sice dařilo v útoku, ale obrana trochu pokulhávala a nedařilo se jí zastavovat především skvělý runový útok obrů.

Tuto neděli by tak panteři chtěli Giants porážku oplatit a opět zvednout hlavu po debaklu z minulého víkendu, kdy se jim opravdu nedařilo snad v ničem.

„Očekávám že se oproti minulém zápasu zlepšíme. Myslím že jsme si spoustu věcí ujasnili. Věřím, že jsme schopni v útoku zahrát 3rd down, což se nám minule nedařilo a v obraně budeme schopni především eliminovat naše chyby, které jsme dělali v tom předchozím vzájemném zápase,“ říká quaterback panterů Justin Walz před nedělním zápasem.

A Justin volá i panterské fanoušky: „Přijďte nás podpořit včas a připravte se, věřím, že bychom vám mohli přinést první vítězství této sezóny v AFL, ale budeme k tomu potřebovat vaši hlučnou podporu z tribun !“

Zápas proti Giants Draz začíná tuto neděli 22.dubna od 14.00hodin na Atletickém stadionu Slavie.

 

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz