Prague Panthers > Home > Panteři se v sobotu poperou o postup do finále s Aligátory

Panteři se v sobotu poperou o postup do finále s Aligátory

18.6.2010

Collect Point Prague Panthers v sobotu 19.června od 14.00 hodin nastoupí na svém domácím hřišti proti Brno Aligators, se kterými se utkají o postup do finále ČLAF.  Oba týmy se již potkali v základní části, kdy panteři rozdrtili aligátory v Brně 55:8.

 

Fanoušci se mohou těšit na útočný a dravý fotbal pražských šelem, který tento zápas rozhodně nepodceňují. „Aligátoři jsou jedním z nejdisciplinovanějších týmů v lize a v prvním zápase nám chvíli trvalo, než jsme je zlomili. Navíc se jedná o semifinále, takže budou určitě připraveni a nabuzeni, navíc nemají co ztratit. My musíme hrát soustředěně, naplno a s rychlostí, na kterou jsme zvyklí z rakouské ligy. Potom bychom neměli mít větší problémy,“ komentuje před zápasem nejlepší pass defender rakouské ligy Jan Šesták.

V druhém semifinále ČLAF se utkají v Bratislavě místní Monarchs proti Black Hawks v neděli 20.června. Finále ČLAF se pak uskuteční v neděli 27.června od 18.00 hodin na stadiónu Synot Tip (Slávie) v Praze.

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz