Prague Panthers > Home > Panteři si i napodruhé poradili s Pardubicemi

Panteři si i napodruhé poradili s Pardubicemi

2.10.2012

#42 Vlastimil Liehne Foto: Zuzana Muselíková#42 Vlastimil Liehne Foto: Zuzana Muselíková
#42 Vlastimil Liehne Foto: Zuzana Muselíková

Junioři Bucks přivítali na svém hřišti v neděli 30. září mladé Panthery. Zápas dopadl podobně jako ten minulý, když naše naděje neponechali nic náhodě a v pohodovém tempu vyhráli 73:0.

 

Domácích hráčů bylo o poznání více než v Praze, včetně nového hráče na postu QB. Pražané tedy očekávali i zlepšení soupeřova výkonu, které se ale nedostavilo. Když svítilo na ukazateli skóre 28:0 po první čtvrtině, bylo už jasné, kdo je na hřišti pánem.

Trio RBs Kadeřábek-Reinvart-Dušejovský celý zápas spolehlivě posouvali míč a obrana Pardubic je nemohla dostat na zem. Kdyby existovala statistika úspěšných „stiff arm“, tedy odražení skládajícího hráče rukou, pravděpodobně by v tomhle zápase panteři vytvořili nevídaný rekord.

V obraně se blýskl Vlasta Liehne, který měl dva interceptiony, konečně tedy zužitkoval své zkušenosti a je to příslib do příštích zápasů. Obrana zkoušela během druhé poloviny jiné formace a herní varianty, při těchto změnách ale povolila Pardubicícm několik first downů a tak se defensive coordinator Jan Šesták rychle vrátil k ověřenému systému.

Tým se nyní začíná připravovat na nejdůležitější zápas sezony hraný za necelé tři týdny proti pražským Lions. V prvním vzájemném zápase totiž Panteři prohráli rozdílem třídy a pokud pomýšlí na obhajobu mistrovského titulu, musí svůj herní projev výrazně zlepšit. Předtim však odehrají ještě jeden zápas, kdy 13. října přivítají na domácím hřišti Příbram Bobcats.

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz