Prague Panthers > Home > Panteři v Brně splnili úkol a nyní se soustředí na Vídeň

Panteři v Brně splnili úkol a nyní se soustředí na Vídeň

22.5.2010

Panteři v Brně splnili úkol a nyní se soustředí na Vídeň

Svoji první povinnost Collect Point Prague Panthers splnil, když v sobotním utkání porazil v rámci ČLAF Brno Aligators 55:8. Po vlažnějším začátku a dokonce prvotním vedení brňanů začal panterský stroj šlapat a nenechal nikoho na pochybách jestli hodlají pražené tento zápas podcenit. V neděli pak pantery čeká stěžejní zápas o play-off AFL (Rakouské ligy amerického fotbalu) ve Vídni proti místním Vikings.

 

„Vyhráli jsme 55:8, začátek byl bohužel jako vždy z naší strany v české lize rozpačitý. No ale pak se naše hra rozběhla a i náhradníci ukázali že umí hrát dobrý fotbal,“ hodnotí utkání manažer panterů David Krejbich.

Ačkoli by to podle skóre nemuselo vypadat, Brno předvedlo velmi povedený výkon, který ocenili i pražané. „Brno hrálo dobře, měli dobře postavenou obranu a určitě budou patřit mezi horké favority play-off v české lize“, glosuje výkon brňanů David Krejbich.

Panteři se ale již musí soustředit na nedělní zápas, který může rozhodnout o jejich účasti v play-off AFL.  „Tým je po dnešním zápase v pořádku, nikdo se nezranil, což je dobře. Ukáže se zítra na kolik nám dnešní zápas ubral sil a hráči budou unavení, ale myslím, že zítra budeme ve Vídni 100% připraveni,“ zhodnotil David Krejbich.

Celý tým spí kousek za Brnem,, tak aby měl zítra  do Vídně co nejblíže byl přípraven na zápas. „Dnes je důležité dobře se vyspat, dobře se najít, zítra v klidu posnídat, být v čas na hřišti a pak už se naplno soustředit na zápas. Jsme dobře připraveni, dnešní zápas nás spíš nažhavil, takže jsme na Vídeň správně namotivovaní,“ komentuje panterský zadák Jiří Hamal.

Zápas mezi Collect Point Prague Panthers a Vienna Vikings začíná v 15.00 hodin v neděli 23.května 2010. Tento zápas je pro pantery stěžejní, pokud chtějí mít boj o play-off ve ve svých rukách.

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz