Prague Panthers > Home > Panteři v hale stříbrní

Panteři v hale stříbrní

20.12.2010

Na letošním halovém mistrovství ČR obsadili panteři druhé místo, když ve finále podlehli týmu Youngguns. Třetí místo obsadili Oldboys. MVP turnaje se stal Mehmetali Sulejmani.


Panteři vstoupili do turnaje dvěmi porážkami hned ve skupině. Především deffence chvíli trvalo, než začala podávat stabilní výkon. V posledním zápase skupiny, kdy panteři čelili vyřazení však přeřadili na druhý rychlostní stupeň a vše již běželo jak po drátkách. Až do finále, kdy nestačili na mladé Youngguns a především skvěle hrajícího Mehmeta Sulejmaniho. Na druhé straně předvedl excelentní výkon Ondra Víšek, který táhnul runnovou hru panterů a nakonec byl nejvíce skórujícím hráčem (s 8 TD).

Po rozpačitém úvodu tak pateři nakonec obsadili druhé místo a vyplnila se předpověď, že na stupních vítězů se postupně poskládají týmy z trojice Youngguns, Panthers, OldBoys. Ovšem v jiné pořadí, než by si panteři přáli.

Více informací o turnaji později.

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz