Prague Panthers > Home > Panteři ve Vídni nedokázali skórovat a velmi si zkomplikovali postup do play-off AFL

Panteři ve Vídni nedokázali skórovat a velmi si zkomplikovali postup do play-off AFL

23.5.2010

foto Miki Gerlašinský
foto Miki Gerlašinský

Panterům se  v nedělním zápase nepodařilo přehrát vikingy. V extrémně těžkém počasí panterská ofence nedokázala změnit svoji hru a skórovat. Vídeňští útočníci naopak dokázali využít několika chyb které panteři v obraně udělali a skórovali třikrát. Nedělní prohra 21:0  tak téměř uzavřela pražanům dveře do play-off AFL.

Panteři se snažili a v těžkém počasí a terénu bojovali. Nebylo na nich vidět že den předtím odehráli zápas proti brněnským aligátorům. Obrana, až na několik málo chyb hrála velmi dobře. Clinton Graham se rval jako lev, ale skvěle připravená obrana vikingů nedovolila pražanům skórovat ani bod. „Ten kdo skóruje, vyhrává. Myslím si že jsme lépe  fyzicky vybavený tým, že jsme lepší atleti. Vikingům se podařilo pár her, ale myslím že naše defense nehrála špatně. O jeden touchdown mohlo být méně, když měli vikingové prostě štěstí a tomu jsme mohli zabránit. Takže to mohlo být jen 14 bodů ze strany rakouské ofence. Musím říci že velkou roli hrálo i počasí, protože nám se prostě nedařilo házet a tím změnit naši ofenzivní hru. Bohužel jsem nebyli schopni hrát ani dost veerů, které umíme. Ale jak jsem říkal nemůžeme myslet na vítězství, když nedáme žádný touchdown, “ hodnotí hru obránce Che Johnson.

Je třeba říci, že panteři se na hřišti rvali a do hry dali všechno. Na téměř bezchybné vikingy to ovšem nestačilo.“Všichni hráli naplno, srdcem, nikdo to nevzdal i když to už bylo 21:0 a šest minut do konce. Ale nepodařilo se nám skórovat ani udělat nějaký turnover a obrana byla na hřišti skoro celou druhou polovinu,“ dodává Che Johnson.

Na začátku sezóny chtěli panteři určitě dokázat více, i když pořád mají teoretickou šanci do play-off AFL postoupit. Klíčem bude za dva týdny vítězství v posledním zápase proti Black Lions a dobrá kombinace několika zápasů jejich soupeřů. Bohužel to spíše vypadá, že v prvním roce účinkování v rakouské lize se panterům nepodaří do play-off proklouznout. „Je to určitě pro tým velké zklamání. Máme samozřejmě před sebou úkol vyhrát českou ligu, což je pro nás otázkou cti, faktem ovšem je, že očekávání byla vyšší. V těch nejtěžších zápasech jsme nedokázali vyhrát,“ popisuje situaci Che Johnson.

Další zápas čeká Collect Point Prague Panthers v sobotu 29.května  od 14:00 hodin v rámci ČLAF, kdy nastoupí proti Black Hawks Prague. Zápas se odehraje na stadionu UK v Hostivaři.

Loading...

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 >
 
 

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz