Prague Panthers > Home > Panteři vyhráli Rednecks Bowl a dominují sedmičkám

Panteři vyhráli Rednecks Bowl a dominují sedmičkám

17.9.2010

Panteři vyhráli Rednecks Bowl 2010
Panteři vyhráli Rednecks Bowl 2010

O minulém víkendu vyhráli na Moravě panteři Rednecks Bowl, když ve finále porazili Old Boys 13:6. Po vítězství v hale tak potvrzují svoji kvalitu na sedmičkových turnajích i kvalitu panterského backupu, který na obou turnajích tvořil páteř týmu.

Panteři zaváhali pouze v první zápase skupiny, když remizovali se skvěle hrající Ostravou 14:14. Sympatické bylo, že i přes mnoho změn v sestavě a několik zranění v průběhu turnaje celý tým šlapal jako hodinky, tedy až na dramatické zaváhání ve čtvrtfinále proti Plzni.

Pasová hra nedělala panterské obraně žádné větší problémy a po změně rozestavení  si dokázala poradit i s běhovou hrou svých soupeřů. Oproti tomu offence se musela hned na počátku turnaje vypořádat s problémem zraněného FB, kterého skvěle nahradil  Ondra Víšek a opět ukázal jak platným hráčem pro tým je. Panterskou offence pak skvěle dirigoval přesně házející a neohroženě běhající QB Daniel Beneš, který se po malé odmlce vrátil do sestavy.

„Cíl mise Rednecks Bowl byl splněn. Skončili jsme nejen na bedně, ale celý turnaj jsme i přes porodní bolesti v úvodních zápasech vyhráli. V úvodu bylo vidět, že jsme měli málo tréninků, ale postupně jsme se sehráli, překonali některé dramatické momenty a nakonec získali titul. To že jsme ve finále, v přímém souboji, po dlouhých 7-mi letech porazili Old Boys, byla taková třešnička na dortu,“ zhodnotil head coach a DB Honza Šesták.

Panteři získali turnajový double, ale velmi kvalitní výkon předvedla i Ostrava a samozřejmě stabilně dobře hrající Old Boys. „Účastí a výkonem na Rednecks Bowlu si někteří hráči řekli o pozici v týmu pro Halové mistrovství ČR, kde chceme titul obhájit,“ zakončil Honza Šesták.

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz