Prague Panthers > Home > Pantery čeká o víkendu malé pražské derby

Pantery čeká o víkendu malé pražské derby

28.5.2010

Collect Point Prague Panthers nastoupí proti svým odvěkým rivalům. Sice se jmenují jinak, přesto bude pro pantery otázkou cti „bývalé lvy“ porazit. V sobotu 29.května od 14.00 hodin se tedy na stadionu UK Bruslařská utkají panteři s jestřábi o nadvládu nad Prahou.

 

Po nedělní porážce z minulého týdne budou panteři chtít ukázat, že je vídeňská prohra nezatlačila do bahna. Navíc budou chtít víkendový zápas pojmout jako začátek přípravy na poslední zápas základní části AFL proti Carinthian Black Lions, který budou hrát za dva týdny. Utkají se novým týmem Black Hawks za které nastupují bývalí hráči Lions a ti budou určitě chtít panterům ukázat že nezapomněli hrát fotbal a že se s nimi musí počítat i v příštích sezónách.

„Začátek Black Hawks byl rozpačitý, na začátku sezóny překvapivě prohráli dva zápasy, ale nyní to je tým, který jde nahoru. Je tam spousta velmi zkušených hráčů, kteří nás dobře znají, takže to bude těžký zápas,“ komentuje manažer panterů David Krejbich.

Panteři chtějí vládnout Praze a nemíní tento zápas podcenit. „Samozřejmě nastoupíme s jedničkami. Je sice fakt že několik hráčů je po zápase s Vídní zraněných, náš kádr je ale široký. Bude určitě také prostor pro naše dvojky ukázat, že umí hrát. Navíc pro nás je otázkou cti Black Hawks porazit,“ zakončuje David Krejbich.

Panteři již mají účast v play-off v ČLAF jistou, Black Hawks musí o svůj postup ještě bojovat.

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz