Prague Panthers > Home > Panthers - Blackhawks (hodnocení koučů)

Panthers - Blackhawks (hodnocení koučů)

31.5.2012

PAN-BLH (foto by Miki Gerlašinský)
PAN-BLH (foto by Miki Gerlašinský)

Tento víkend čeká pantery další z dvojzápasů. Nejdříve se v sobotu utkají v rámci ČLAF s Prague BlackHawks a v neděli v rámci AFL s Kornmesser Rangers. Obě utkání se odehrají v Praze, zatímco první na hřišti Blackhawks, to druhé na domácím hřišti panterů na Atletickém stadionu Slavie.

Jako pozvánku na sobotní zápas Prague Blackhawks versus Prague Panthers  vám přinášíme slibované hodnocení prvního vzájemného utkání od koučů panterů a jestřábů.

Lukáš Jukl (OL coach Prague Panthers):
„Myslím, že utkání dominovali útoky obou týmu. Obranám ani na jedné straně se ten zápas moc nevydařil. Na naší straně se nebylo čemu divit, protože v zápase hráli backups a jejich backups, to znamená naše dvojky a trojky a tak jim téměř celou polovinu trvalo, než se do toho dostali, což se jim v druhé polovině už jakžtakž podařilo. Útok myslím kromě prvního drivu šlapal celou dobu stejně a šel dopředu. Offensive line hrála dobře a umožnila tím tvořit hru.“

Dan Leško (head coach Prague Blackhawks):
„Začali jsme velmi dobře, tak jak jsme se na tento zápas připravili. Ne že bychom takový začátek neočekávali, ale je fakt že to dopadlo ještě lépe. 14:0 a poté 21:7 po turnoveru panthers byl skvělý začátek. Bohužel nás to možná trošičku ukolébalo, že to půjde takhle jednoduše celý zápas a tak jsme začali vyrábět chyby. Měli jsme spousty dropnutých míčů. Obrana nepochopitelně dovolila big plays. To nás trošku ovlivnilo psychicky a dostali jsme se z naší herní pohody a na konci jsme pak prohrávali i trochu na kondičku, když jsme začali prohrávat „physical game“. Panteři si tak vytvořili ke konci celkem luxusní náskok a už jsme neměli energii a psychycké síly ten zápas otočit.“

Poprosili jsem také kouče o hodnocení nejlepších hráčů zápasu.

Lukáš Jukl (OL coach Prague Panthers):
"Mě se opět líbil výkon obou našich importů Amose s Justinem. Velmi dobře v tomto zápase zahrál i Honza Štiegler a Honza Wajtr, který dokonce zahrál kvalitně v útoku i v obraně."

"U Blackhawks se mi hodně líbil Standa Jantoš při returnech i na pasové hře, kdy myslím že chytil víceméně vše co na něj letělo. Ondra Víšek ačkoli neudělal moc yardů donesl to co měl donést a myslím že tím svému týmo velmi pomohl. A svůj klasicky dobrý výkon předvedl standartně Fernie Garza."

Dan Leško (head coach Prague Blackhawks):
"Na straně panterů byl nejlepším hráčem jednoznačně Justin Walz. To je opravdu extrémě dobrý hráč, toho co dnes urval sám, těch breaking tackles, to jsem tedy dlouho neviděl a to že dělám fotbal hodně dlouho."

"Na straně Blackhawks to byl také náš quarterback Fernie Garza, měl dobré čtení ve hře, správně zpracovával balón, správně měl distribuci míče a to že to recieveři často dropovali nebylo jeho vinou."


Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz