Prague Panthers > Home > Panthers jsou ve finále

Panthers jsou ve finále

13.11.2010 Juniorský tým se probojoval do finále CJLAF

V dnešním semifinálovém zápase porazili Prague Panthers své soupeře Havířov Devils 48:12 a probojovali se tak do finále CJLAF. V tom se utkají se svými městskými rivaly Prague Lions.

"Haviřov nastoupil v omezeném počtu, takže bylo jen otázkou času, než jim dojdou síly. Začátek utkání byl nervozní v útoku i v obraně, ale potom jsme se rozehráli a začali jsme udávat jasně tempo zápasu. V druhé půlce jsme jiz naprosto dominovali a na hřistě se dostali i náhradnici a i těm se podařilo skórovat, " komentuje průběh semifinále kouč panterů Jan Šesták.

A hned dodává:"Teď už ale musíme přemýšlet o finálovem utkáni. Máme týden na přípravu, oproti Lions kteří se již připravují týdny čtyři. V posledním zápase jsme je ale porazili a tak nevidím důvod abychom to nedokázali zopakovat za týden ve finále ligy."

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz