Prague Panthers > Home > Panthers postupují do čtvrfinále EFL

Panthers postupují do čtvrfinále EFL

30.4.2012

DRA-PAN (foto: Football-austria.com)
DRA-PAN (foto: Football-austria.com)
Soubor:
DRA-PAN.htm
Popis:
Statistiky zápasu
Formát:
htm
Velikost:
172kB

Prague Panthers porazili v dvojzápase AFL a EFL Danube Dragons 41:34. Tímto vítězstvím přímo postupují do čtvrtfinále EFL a zatím mají i lepší pozici oproti Dragons pro postup do playoff AFL.

Ve své třetí sezóně v AFL konečně panteři dokázali porazit tým z "první čtyřky", navíc svého přímého soupeře v boji o playoff. Již v minulém zápase proti Giants ukázali panteři drápy a vítězství jim uteklo v posledních sekundách. Pod vedením headcoache Adama Rity dokázali povyrůst a důkazem toho byla i včerejší výhra. "Pro mne to bylo velmi osobní. A vyhráli jsme! Když jsme měli už jen deset sekund do konce, trošku jsem se bál, jestli budeme mít dost času, ale podařilo se nám skórovat a tím zápas rozhodnout,"stručně komentuje zápas Adam Rita.

Kromě skvěle připraveného týmu panterů na hru Dragons, byl asi největší rozdíl v bojovnosti a chutí rvát se až do konce bez ohledu na skóre. "Myslím, že v těch předchozích zápasech jsme to někdy jakoby vzdávali. Ale ne dnes. Například v jednom z posledních drivů bylo na nás neuvěřitelně mnoho penalt, to jsem opravdu ještě neviděl. Ale my jsme i to překonali. Tolik callů bylo směšných, rozhodčí myslím většinu zápasu dělali svoji práci výborně, ale tolik jednostraných penalt... Už se těším až si to projdu na videu", podtrhuje nasazení panterů Adam Rita.

"Po zápase s Giants panteři v sobě opět probudili hladové zvíře. Přesto, že nám štěstí dnes úplně nepřálo, dokázali jsme vyhrát vyrovnaný zápas. Bylo to hlavně díky nasazení a bojovnosti. Díky za podporu všem fanouškům i našim rodinám a jdeme bojovat dál," říká kapitán obrany Dan Krejbich.

Statistiky zápasu ke stažení na této stránce.

 

 

 

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz