Prague Panthers > Home > Panthers představili nováčky v seniorce

Panthers představili nováčky v seniorce

4.6.2009

V posledním ligovém utkání základního kola ČLAF jsme na našem domácím hřišti přivítali Pilsen Patriots.

#1 Petr "Pusinka" Křesťan
Ačkoli počasí nebylo celý týden zrovna nejlepší a neustále pršelo, trávník byl v dobré kodici a nic nebránilo sehrání tohoto pro nás důležitého utkání. Někomu by se mohlo zdát utkání nepodstatné, ale pro Panthers to byla poslední "ostrá" zkouška před semifinále EFAF Cupu.

Od začátku jsme kontrolovali dění na hřišti a pomalu zvyšovali skóre na naší straně. Do poločasu jsme svému soupeři "nadělili" 48 bodů.

#86 Jakub "Owens" Tománek
V druhé polovině utkání se poprvé ve své kariéře na hřišti představila hned čtveřice nadějných juniorů Panthers. Na postu QB Standa Tománek, WR Jakub Tománek, HB Petr Křesťan a v obraně jako CB Jan Kabát. Sourozenci Tománkovi jsou úspěšnými pokračovateli dnes již rodinné tradice hráčů amerického fotbalu, protože jejich otec Vlasta byl velmi platným hráčem Panthers od jejich vzniku v roce 1991 až do ukončení aktivní kariéry v roce 2003. Stále však obléká dres OLDBOYS na tradičním vánočním turnaji. Dočkáme se tedy rodinné konfontace letos na vánoce?????

#17 Standa "Vick" Tománek
Dle pravidel se v čas v posledních dvou čtvrtinách nezastavuje při rozdílu větším než 35 bodů a tak se naši junioři na hřišti moc neohřáli a skóre se nakonec zastavilo na 62:0. I tak lze tvrdit, že to byl jejich úspěšný start a doufáme, že je budete na seniorských utkáních vídat častěji