Prague Panthers > Home > Panthers vs. Bobcats

Panthers vs. Bobcats

20.4.2009

WR #81 Euhen Havrylyak atakován defense po zachyceném pasu
WR #81 Euhen Havrylyak atakován defense po zachyceném pasu

Ve třetím kole ČLAF jsme zavítali do Příbrami, kde nás čekalo utkání s domácími Bobcats. Historická bilance hovořila jasně v náš prospěch a to v poměru 11-1.

Domácí nastoupili v minimálním dovoleném počtu, a to s osmnácti hráči na soupisce. Na naší soupisce byl počet hráčů skoro dvojnásobný, takže se do hra zapojili i náhradníci a nováčci.

#7 CB Marek Miláček
#7 CB Marek Miláček
Po celé utkání Panthers kontrolovali vývoj utkání a pouze jednou dovolili Bobcats se dostat do Red zone Panthers. I tento drive však nebyl korunován touchdownem. Z naší strany byla hra plná zbytečných chyb a to ofsajdů offens line, delay of game, fumble a několik personal faulů. I přes tyto neduhy jsem si odvezli zaslouženou výhru 54:0.

Příští sobotu 25.4. jedeme do Havířova, kde nás čeká poslední prověrka před prvním utkáním EFAF Cupu se švýcarským mistrem Zürich Renegades.

 

FOTOGALERIE

SCORING SUMMARY

Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz