Prague Panthers > Home > Panthers vs. Devils - aktualizováno

Panthers vs. Devils - aktualizováno

26.4.2009

#31 Jan Zvada
#31 Jan Zvada

V sobotu 25.4. jsme se utkali s týmem Havířov Devils. Vzhledem k faktu, že Devils jsou jeden z mála týmů v české lize, který má svůj útok založený zejména na pasové hře (formace se 4 – 5 WR) plánovali jsme toto utkání využít jako kvalitní přípravu na náš klíčový zápas EFAF Cupu proti Zurich Renegades a potrénovat si různé druhy obrany.


 
#55 Štefan Chovanský
#55 Štefan Chovanský
Od začátku jsme měli průběh utkání pevně v rukách a nebylo pochyb o tom, kdo bude vítězem.  Havířov je ovšem tým tvrdých chlápků, takže nám rozhodně nedaroval nic zadarmo, předváděli kavlitní fotbal, ale na nás to tentokrát opravdu nestačilo. Bohužel my jsme se nevyvarovali vlastních chyb a tak proti nám soupeř v 1. polovině nejprve skóroval krásným 50 yardovým pasem a po foumblu našeho útoku v blízkosti endzony ještě nasledně krátkým během.
 
#88 Havrylyak Euhen
#88 Havrylyak Euhen
Bohužel ke konci 2. čtvrtiny došlo po tvrdé skládce ke zranění Havířovského QB, které znamenalo jak konec utkání pro něj, tak více méně i pro celý útok Havířova a tím pádem i konec kvalitního tréningu pro nás :-(( Na hřiště se tak dostala postupně celá pantherská lavička, ale i ta ukázala, že na to má. Konečné skóre utkání 54:20 pro Panťáky.
 
Výsledek utkání vcelku OK, ale s předvedenou hrou jsme spokojeni být určitě nemohli. Doufáme, že se ze svých chyb poučíme a proti Zurichu předvedeme všechno, co jsme doposud natrénovali.

SCORING SUMMARY

FOTOGALERIE

Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz