Prague Panthers > Home > Posily Prague Panthers 2012 - Jiří Hrdlička

Posily Prague Panthers 2012 - Jiří Hrdlička

1.3.2012

Posily Prague Panthers 2012 - Jiří Hrdlička

Dalším z nových tváří je mladá puška, bývalý hráč Lions i český reprezentant. Rád by vyztužil panterskou obranu a učit se chce především od kapitána obrany Dana Krejbicha.

Ahoj, můžu Tě poprosit o krátké představení?
Ahoj, jmenuju se Jirka Hrdlička, je mi 20 let, zatím nemám žádnou přezdívku. Fotbal hraju už 5 let. Pracuju i studuju zároveň, takže fotbal stíhám jen tak tak, ale samozřejmě jsem na všech tréninzích.

Kde jsi začínal hrát fotbal, v jakém týmu a na jaké pozici?
Fotbal jsem začínal hrát v juniorském týmu Prague Lions. A musím říct, že ta jejich juniorka je naprosto úžasná. Perfektně se starají o mladý hráče, takže jsem rád, že se mi věnovali. Začínal jsem jako centr, chvílema jsem hrál i guarda, někdy i defence enda.

Na jaké pozici hraješ teď nebo jakou bys rád hrál u Prague Panthers?
Teď trénuji s linebackery a rád bych hrál na pozici middle linebackera.

Možná jsi měl víc důvodů k přestupu k Prague Pannthers, mohl by si říct ten hlavní?
Určitě to je víc důvodů. Jak jsem říkal u Lions se věnují juniorce špičkově, ale potom ten přechod do seniorského týmu je velká rána a přístup k seniorskému týmu je odlišný. Takže ve chvíli, kdy jsem dostal nabídku od Panthers, tak jsem to samozřejmě začal zvažovat, rozhodl jsem se k přestupu a vím, že jsem udělal dobře, protože seniorský program Panthers je skvělý.

Co očekáváš od svého působení v Prague Panthers a čeho bys chtěl v prvním roce dosáhnout?
Chtěl bych se dostat na pozici startera pro českou ligu a moc bych si chtěl zahrát alespoň chvilku v nějakém zápase rakouské ligy.

Už máš za sebou první tréninky s týmem, některé hráče znáš z Young Guns, některé jsi měl možnost poznat teď. Můžeš okomentovat svoje první pocity a dojmy?
Musím říct, že se mi to dost líbí, tým funguje úžasně. Je tu na pozici line backerů spousta velkých talentů, ale s klukama perfektně vycházíme, jdeme si na ruku, takže se nebojím, že bychom měli nějaký problém a věřím, že linebackeři budou fungovat na 100 procent.

Je v české lize nějaký hráč, kterého si vážíš?
Tak u panťáků je určitě jedna osoba, které si vážím, je to Dan Krejbich, je na něm krásně vidět jak to všechno funguje a co může člověk dokázat, když bude hrát na 100 procent.

Máš i nějaké jiné koníčky, které Tě baví?
Kromě fotbalu skoro všechny volné chvíle v podstatě věnuji svojí přítelkyni a další volno trávím ve fitku a pak samozřejmě pokud je šance užít si jakékoli jiné sporty, jsem velký fanda všech.

Na co se nejvíc těšíš u Prague Panthers v této sezóně?
Na to, až porazíme Black Hawks...  

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz