Prague Panthers > Home > Posily Prague Panthers 2012 - Matěj Bolek

Posily Prague Panthers 2012 - Matěj Bolek

16.3.2012

matej bolek 1matej bolek 1
matej bolek 1
matej bolek 2matej bolek 2
matej bolek 2

Dalším z řady nováčků, o kterém bude určitě v letošní sezoně ještě mnoho slyšet, je Matěj Bolek. Bývalý hráč Lions , český reprezentant a Younggun. Matěj se již nemůže dočkat, až bude ze své pozice defensive enda terorizovat quaterbacky soupeře v české a rakouské lize.

Ahoj, můžu Tě poprosit o krátké představení?
Ahoj, jmenuji se Matěj Bolek je mi 20 let a fotbal hraji šest let. V současné době studuji vysokou školu v Praze.

Kde jsi začínal hrát fotbal, v jakém týmu jsi hrál a na jaké pozici?
Fotbal jsem začal hrát v týmu Prague Lions a jsem rád za všechno co mi dala jejich juniorka. Začínal jsem na pozici DE, což mi zůstalo dodnes. Hrál jsem také v útoku na pozici OT a občas centra.

Možná jsi měl víc důvodů k přestupu k Prague Panthers, mohl by si říct ten hlavní?
Hlavním důvodem k přestupu byla možnost zahrát si fotbal na nejvyšší úrovni v Evropě, což je rakouská liga. Také tréninky a celková připravenost hráčů PP mi přijde mnohem lepší než u Lions. Další důvod byla situace seniorského týmu Prague Lions.

Co očekáváš od svého působení v Prague Panthers a čeho bys chtěl v prvním roce dosáhnout?
Mým cílem je zahrát si v rakouské lize a rád bych pomohl k vítězství v české lize.

Už máš za sebou první tréninky s týmem, některé hráče znáš i z Young Guns, některé jsi měl možnost poznat až teď. Můžeš nám říct svoje první pocity a dojmy?
Libí se mi, že na tréninku je dostatek lidi, takže vše je v rychlém tempu. Je zde mnoho zkušených hráčů, od kterých se můžu učit. Tréninky jsou víc kontaktní než jsem byl zvyklý, ale to se mi právě líbí. Je to také veliká změna v tom, že u Lions jsem byl ten s nejvíce zkušenostmi. Také je tu skvělý kolektiv.

Je v české lize nějaký hráč, kterého si vážíš?
V české lize si vážím Davida a Dana Krejbichových, kteří jsou skvělými hráči a dávají fotbalu opravdu hodně, také nám velmi pomohli s přestupem.

Máš i nějaké jiné koníčky, které Tě baví?
Mezi mé koníčky patří hlavně sporty, baví mě basket, hokej, lyžování, box.

Mohl by si nám prozradit některé z tvých nejlepších silových výkonů z posilovny?
Maximální váhy nevím přesně, ale můj bench press se pohybuje okolo 150kg, dřep 200kg , hang clean 3X110 a dále v jsem schopný zabenchovat 20x 100kg.

Jak probíhala tvoje příprava na letošní sezonu, lišila se v něčem od předchozích let?
Na sezónu 2012 jsem se připravoval podle plánu, který jsem dostal od Díťáka (přezdívka našeho hvězdného safetyho Miloše Hildebranda) a příprava byla v podstatě dost podobná jako v předchozích letech.

Na co se nejvíc těšíš u Prague Panthers v této sezóně?
Nejvíc se těším na možnost zlepšit se jako hráč ať už na tréninku, nebo v zápasech rakouské ligy. 


 

Partneři

www.pragueblackpanthers.czwww.hvezdynepadajiznebe.cz/cs/homewww.praha.eu/jnp/cz/home/index.htmlwww.dentmedico.czwww.auto-isr.czwww.3dh.czwww.mischmasch.czwww.ocg.czwww.orling.czwww.fit-pro.czwww.elektro-mahl.czwww.stavitelstvirehor.czwww.teles.czwww.speed8.czwww.multipower.czwww.dzpraha.czwww.elkom.czwww.novum.czwww.chromservis.czoptiger.czwww.hammerstrength.czwww.centrumkavitace.czwww.vesuv.czwww.socialove.cz/www.tejpy.czwww.kryo-terapie.cz